Najtańsze kredyty dla firm bez zaświadczeń: czerwiec 2015

2015-06-12 11:22:38

Banki oferują firmom finansowanie bieżących potrzeb poprzez kredyty bez zaświadczeń z US i ZUS. Gdzie najlepiej udać się po taki produkt?

Co prawda w przypadku wnioskujących o kredyt firm większość banków wymaga udokumentowania dochodów oraz braku zaległości w płatnościach wobec ZUS-u i urzędu skarbowego, jednak dało nam się znaleźć kilka ofert kredytów bez zaświadczeń. Które propozycje warto rozważyć?

BZ WBK

Pierwszą z ofert kredytów bez zaświadczeń dla firm jest Biznes Ekspres EBI w Banku Zachodnim WBK. Maksymalna kwota kredytu to 500 000 zł. Minimalny wymagany okres działania firmy to 12 miesięcy. Kredyt można przeznaczyć na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, jak również na odtworzenie lub zwiększanie majątku trwałego.

BNP Paribas

Klienci BNP Paribas mogą skorzystać z dwóch ofert kredytów na oświadczenie. Pierwsza z nich to Kredyt nieodnawialny dla mikrofirm. Maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł. Środki można przeznaczyć na zakup związany z bieżącą działalnością, m.in. na zakup wyposażenia, zakup środków trwałych, modernizacja siedziby. Drugą propozycją tego banku jest Kredyt w rachunku bieżącym dla mikrofirm. Maksymalna kwota kredytu to również 50 000 zł. Z kredytu można pokryć wydatki związane z zakupem towarów, surowców i materiałów, usług, jak również finansowanie bieżących zobowiązań.

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski oferuje Linię kredytową dla Przedsiębiorców. Otrzymać można w ramach niej nawet 50 000 zł na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Warto dodać, że bank nie pobiera prowizji za niewykorzystaną kwotę kredytu.

Meritum Bank

Ostatnią propozycją, którą warto się zainteresować, jest Biznes Pożyczka w Meritum Banku. Środki z niej przeznaczyć można m.in. na pokrycie kosztów bieżącej działalności, na rozwój firmy, jak również na zakup środków obrotowych.

Bank

Oferta

Marża

Prowizja

Minimalny okres prowadzenia firmy

Kredyty dla firm bez zaświadczeń: czerwiec 2015

Bank Zachodni WBK

Biznes Ekspres EBI

0,40%

1,00%

12 m-cy

BNP Paribas

Kredyt nieodnawialny dla mikrofirm

1,50%

2,00%

12 m-cy

BNP Paribas

Kredyt w rachunku bieżącym dla mikrofirm

2,00%

1,50%

12 m-cy

ING Bank Śląski

Linia kredytowa dla Przedsiębiorców

3,5%-6,5%

0,00%

6 m-cy

Meritum Bank

Biznes Pożyczka

8,90%

0,99%

12 m-cy 


 

Żaneta Pilarska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam