Kwietniowe promocje kredytów dla nowych firm

2014-04-24 12:13:00

Promocje to w przypadku kredytów szansa na korzystniejsze niż w standardzie warunki finansowania. Na jakie promocje mogą liczyć firmy w kwietniu?

Zewnętrzne finansowanie w postaci kredytu jest częstym rozwiązaniem, na które decydują się przedsiębiorstwa. Banki kierują do firm różne oferty kredytowe. Pomimo dużego popytu na rynku bankowym można znaleźć ciekawe promocje. Specjalne warunki pożyczek bardzo często są przeznaczone dla nowych i mniejszych podmiotów gospodarczych, w przypadku których szybkie uzyskanie kredytu z reguły nie jest łatwe.

Po atrakcyjny kredyt dla nowo powstałych przedsiębiorstw warto udać się do Idea Banku. Oferowane przez instytucję produkty kredytowe zrodziły się z myślą o początkujących firmach i pozwalają na uzyskanie dofinansowania już pierwszego dnia istnienia przedsiębiorstwa. Wsparcie pieniężne mogą otrzymać nawet jednoosobowe firmy działające w różnych branżach. Oprócz nowych przedsiębiorców z oferty Idea Banku mogą skorzystać również spółki prawa handlowego, przedstawiciele zawodów zaufania publicznego oraz osoby fizyczne prowadzące działalność na terenie Polski, w tym wspólnicy spółek cywilnych.

W ramach oferowanego przez Idea Bank „Kredytu na Start” można liczyć na sumę do 350 tys. zł ze spłatą rozłożoną na okres do 10 lat. Dodatkowa promocja pozwala osobom, które spełnią warunki wskazane w regulaminie okazji, otrzymać nagrodę pieniężną w kwocie 400 zł miesięcznie. Maksymalny okres wypłacania gratyfikacji wynosi 12 miesięcy, a uzyskane w ten sposób pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Jednym z warunków skorzystania z omawianej promocji jest posiadanie przez interesanta statusu osoby fizycznej prowadzącej we własnym imieniu jednoosobową działalność gospodarczą. Kolejnym istotnym wymogiem jest określony czas kredytowania oraz suma pożyczki. Zobowiązanie powinno zostać zaciągnięte na co najmniej 120 miesięcy na kwotę od 50 tys. zł.

Atutem produktu finansowego oferowanego przez Idea Bank jest to, że oprócz dodatkowych pieniędzy, które jak wskazuje instytucja, można przeznaczyć na spłatę składek emerytalnych i rentowych oraz ubezpieczenie zdrowotne, kredyt cechuje się szerokim gronem odbiorców – z pożyczki mogą skorzystać zarówno nowe firmy, jak i przedsiębiorstwa z dłuższym stażem.

W Idea Banku można także liczyć na „Bezzwrotną Pożyczkę” - kolejny produkt finansowy dedykowany nowym przedsiębiorstwom. Uzyskane w ten sposób środki można przekazać na dowolny cel związany z działalnością przedsiębiorstwa, ponadto Idea Bank zapewnia możliwość umorzenia spłaty kwoty zobowiązania. Pożyczyć można do 25 tys. zł na okres do 10 lat. Pożyczka jest udzielana bez prowizji, a pozyskany kapitał można spłacić w jednej racie na koniec okresu udostępnienia środków finansowych.

Specjalnymi produktami dla nowych firm dysponuje również mBank. W ofercie konta „Start” przedsiębiorstwa mogą uzyskać 10 tys. zł kredytu już od pierwszego dnia otwarcia rachunku. Za opłacanie składek z konta firmowego w mBanku klient może dodatkowo otrzymać jednorazową premię rzędu 600 zł.

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam