Więcej za mniej w Meritum Bank

2011-03-16 09:07:49

Meritum Bank obniża wymagania wobec małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych zaciągnięciem kredytu Biznes Hipoteka. Teraz wystarczy prowadzić działalność gospodarczą już od 6 lub 12 miesięcy, a nie 2 lata jak dotychczas. Maksymalna wartość kredytu to aż 2 miliony złotych.


Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne w naszej porównywarce!

O kredyt Biznes Hipoteka, osoby prowadzące działalność gospodarczą, a także ci, którzy prowadzą firmę w formie spółki cywilnej, jawnej lub partnerskiej, mogą ubiegać się już po sześciu miesiącach od jej uruchomienia. Dla spółek komandytowych, i komandytowo-akcyjnych, spółek z o.o. oraz akcyjnych wymagany jest dwunastomiesięczny okres prowadzenia działalności.


Jednocześnie podwyższeniu uległa maksymalna kwota kredytu – teraz można uzyskać go w kwocie aż do 90% wartości nieruchomości i do 2 milionów złotych. Minimalna wartość kredytu wynosi 30 tysięcy złotych.

Bank postawił na prostotę oraz ograniczenie do minimum formalności związanych z uruchomieniem kredytu.

Zaletą kredytu Biznes Hipoteka w Meritum Banku jest długi okres kredytowania na dowolny cel: na rozwój firmy, na konsolidację zobowiązań kredytowych. Bank nie wymaga przedstawiania prognoz finansowych, biznes planu, ani faktur potwierdzających cel wykorzystania środków. Zabezpieczeniem spłaty kredytu może być zarówno nieruchomość mieszkalna (mieszkanie, dom jednorodzinny), jak również komercyjna (budynki produkcyjne, magazynowe, pensjonaty, działki budowlane) będąca własnością wnioskodawcy lub osoby trzeciej.

Ponadto, Bank oferuje Klientom korzystne warunki cenowe związane z udzieleniem kredytu - oprocentowanie „Biznes Hipoteki” składa się ze zmiennej stawki referencyjnej WIBOR 6M powiększonej o stałą marżę Banku już od 3,9%. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 1%. Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku o kredytu oraz za ubezpieczenie pomostowe.


Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam