Spełnij marzenia, czyli ranking kredytów gotówkowych na dowolny cel

2016-10-03 07:32:00

Remont mieszkania, wymarzona egzotyczna wycieczka, a może wielka uroczystość rodzinna? Te wszystkie wydarzenia nieodłącznie wiążą się z wydawaniem pieniędzy. Niestety w dzisiejszych czasach niewiele osób dysponuje na tyle dużymi oszczędnościami, by móc samodzielnie sfinansować takie przedsięwzięcia. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego oferowanego przez bank. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w jakiej instytucji można obecnie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy to najszybszy sposób pozyskania pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Nie ma znaczenia, czy przyszły kredytobiorca chce kupić samochód, sprzęt AGD/RTV, popłynąć w rejs dookoła świata, czy też zakupić nowe meble do swojego mieszkania. Pożyczone pieniądze może przeznaczyć dosłownie na wszystko.

Niewątpliwą zaletą kredytów gotówkowych jest ich ogromna dostępność - kredyty tego typu są oferowane przez niemal wszystkie banki działające na terenie naszego kraju. Wystarczy, że osoby zainteresowane takim produktem posiadają stałe źródło dochodu oraz zdolność do terminowego regulowania rat kredytowych. Nie bez znaczenia jest również pozytywna historia kredytowa.

W celu znalezienia najlepszego kredytu gotówkowego porównywarka finansowa Comperia.pl zestawiła ze sobą kredyty gotówkowe na kwotę 40 tys. złotych, które można spłacić w ciągu 84 miesięcy. Oferty zostały uszeregowane pod względem rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, czyli parametru, który swoją konstrukcją najlepiej pokazuje całkowite koszty kredytu.

 

TOP7 kredytów gotówkowych na kwotę 40 tys. złotych,
okres spłaty 84 m-ce
Bank
Nazwa oferty
Rata
Prowizja
RRSO
BGŻ BNP Paribas
Kredyt gotówkowy
620,01 zł
7,90%
8,11%
Bank Zachodni WBK
Kredyt gotówkowy
621,63 zł
9,99%
8,20%
Eurobank
Tani kredyt z kontem
626,98 zł
10,90%
8,49%
Bank BPS
Bezpieczna gotówka
634,02 zł
16,00%
8,87%
Credit Agricole
Kredyt gotówkowy
657,56 zł
12,90%
10,13%
BOŚ Bank
EKO Pożyczka - oferta promocyjna "Rok bez odsetek"
659,57 zł
10,00%
10,23%
Raiffeisen Polbank
Kredyt na Miarę - oferta Lojalny Bank
664,92 zł
5,00%
10,52%
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Najlepszy kredyt gotówkowy oferuje obecnie Bank BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie rzeczywiste tego zobowiązania wynosi 8,11 proc., a miesięczna rata kredytowa zamyka się w kwocie 620 złotych.

Do głównych zalet tego kredytu należy zaliczyć szeroki wachlarz metod, dzięki którym można zaciągnąć to zobowiązanie. Wystarczy, że osoby, które są zainteresowane tym produktem wypełnią stosowny wniosek na stronie internetowej banku www.bgzbnpparibas.pl, zadzwonią na infolinię lub odwiedzą jedną z placówek.

Na słowa uznania zasługuje również bardzo duża liczba akceptowanych źródeł dochodu - Bank BGŻ BNP Paribas jest w stanie udzielić wsparcia finansowego osobom zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę, umowy cywilnoprawne, emerytom, rencistom, osobom prowadzącym działalność gospodarczą, a nawet wykonującym wolny zawód. Tym samym śmiało można stwierdzić, że kredyt gotówkowy oferowany przez Bank BGŻ BNP Paribas jest naprawdę dla każdego.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas to obecnie najlepsza oferta dostępna na rynku. Jego główną zaletą jest bardzo atrakcyjnie oprocentowanie oraz wysoka kwota pieniędzy (do 150 tys. zł), którą można otrzymać. Nie bez znaczenia jest także długi okres spłaty tego zobowiązania, który wynosi aż 84 miesiące. Połączenie powyższych parametrów sprawia, iż obsługa takiego zobowiązania z pewnością nie będzie stanowić żadnego problemu dla kredytobiorcy.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam