PKO BP zachęca do zakładania konta dając 30 dni bezpłatnego dostępu do HBO GO

PKO BP wykorzystuje popularność serwisów VOD (Video On Demand, wideo na żądanie) i oferuje kod na 30 dni dostępu do HBO GO. Żeby jednak skorzystać z tej promocji, należy spełnić kilka warunków.

Nie da się zaprzeczyć, że serwisy takie jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video są bardzo popularne. Tę popularność chce wykorzystać PKO Bank Polski, by zachęcić klientów do zakłożenia konta.

Nowa promocja dotyczy kont: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, Konto dla Młodych, Konto bez Granic oraz Konto indywidualne Inteligo. Z oferty skorzystać mogą osoby, które od 1 lipca 2018 nie posiadały żadnego z wymienionych rachunków i do 31 stycznia br. założą konto z oferty objętej promocją.

Warunkiem otrzymania kodu, uprawniającego do bezpłatnego korzystania z HBO GO przez 30 dni, jest wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej w ciągu 30 dni od założenia konta oraz jednej transakcji za pomocą aplikacji mobilnej IKO na kwotę min. 40 zł. Otrzymany kod promocyjny należy wykorzystać do 15 marca br.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam