Polbank znów stawia na kredyty hipoteczne

2009-11-04 11:26:39

Z początkiem listopada bank obniżył marże kredytów hipotecznych w euro i złotych i wprowadził nowe promocje. Obniżka marży o 0,3 procenta dotyczy kredytów z wkładem własnym poniżej 30 proc. Do końca listopada trwać będzie promocja, w ramach której bank nie będzie pobierał prowizji za udzielenie kredytu. Bezpłatna będzie także wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę.

Obniżka marży o 0,3 procenta dotyczy kredytów z wkładem własnym poniżej 30 proc. Do końca listopada trwać będzie promocja, w ramach której bank nie będzie pobierał prowizji za udzielenie kredytu. Bezpłatna będzie także wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę.
 
 
Przykładowo, na obniżce marży kredytu w euro, na kwotę 350 000 zł, zaciągniętego na 20 lat, przy 20% wkładzie własnym, klient zaoszczędzi 600 zł rocznie. Dodatkowo kredytobiorca zaoszczędzi 5750 zł na kosztach prowizji i wyceny nieruchomości.
 
Kredyt Domowy Polbanku cechuje się dużą elastycznością. Umożliwia zmianę wysokości raty sześć razy w roku oraz miesięczne wakacje kredytowe.
 
Wciąż jeszcze trwa promocja dla klientów, którzy zdecydują się na regularne przelewanie wynagrodzenia na swój rachunek w Polbanku. Marża kredytu hipotecznego dla takich klientów obniżona jest o 1 punkt procentowy w stosunku do wartości standardowych marż.
 
Comperia.pl
 
 
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam