Otwórz konto na selfie i odbierz 200 zł w Pekao

Z ciekawą ofertą, promującą załatwianie formalności online, wystartował bank Pekao. Za otwarcie konta oferuje 200 zł.

W myśl akcji #zostanwdomu (do czego i my także gorąco zachęcamy) Pekao promuje zdalne zawieranie umów na swoje usługi. Tym razem dotyczy to kont osobistych oraz kont oszczędnościowych.

Za założenie konta osobistego bank oferuje nawet 200 zł bonusu. Jak każda promocja, tak i ta ma jednak swoje warunki. Przede wszystkim konto musi być założone "na selfie". Dla klienta oznacza to tyle, że nie będzie musiał udawać się do oddziału banku, by dopełnić wszystkich formalności, zaś tożsamość zostanie potwierdzona za pomocą biometrii. Dodatkowo w pierwszym miesiącu po założeniu konta będzie należało zasilić konto kwotą min. 500 zł oraz wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową. I za to otrzyma się pierwszą część bonusu, czyli 100 zł. Kolejne 100 zł przysługuje, gdy wpływ w wysokości min. 500 zł oraz min. jedna transakcja bezgotówkowa będą miały miejsce w kolejnych 3 miesiącach.

Dla klientów, którzy zdecydują się na otwarcie konta oszczędnościowego w kanale zdalnym (online bądź przez smartfona) czeka podwyższone oprocentowanie. Przez pierwsze 4 miesiące można zyskać 2,5% w skali roku, w ofercie Konto Przekorzystne dotyczy to środków do 30 tys. zł, zaś na Koncie Świat Premium środków do 100 tys. zł.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam