27.10.2010, 13:59

Najlepsze lokaty bankowe tylko z Comperią!

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 7.8     / 10 (oddano 4 głosów)

Niedawno z Comperią skontaktowali się pan Eugeniusz i pan Stefan. Obaj są operatorami dźwigów w pewnej warszawskiej firmie budowlanej. Obaj otrzymali ostatnimi czasy premie za sumienne i szybkie wykonanie swojej pracy-po 2 tys. zł. Z pomocą porównywarki zdecydowali o najefektywniejszym tę sposobie ulokowania nadwyżek.

Obu panom zaproponowaliśmy założenie lokaty na 3 miesiące – bowiem niebawem będą z powrotem potrzebować premiowych 2 tysięcy. Pan Stefan chciałby kupić swej żonie pod choinkę nowy telewizor, a panu Eugeniuszowi w najbliższym czasie urodzi się pierwszy wnuk i pragnie ufundować bardzo uroczyste chrzciny. Oto najlepsze lokaty bankowe wg Comperii.

Zarekomendowaliśmy im depozyty w Getin Banku. Choćby Lokatę Codzienną.

Getin Bank - Lokata Codzienna - sprawdź szczegóły >>


Zdecydowanie najlepsze oprocentowanie w Polsce – 4,86 proc. w skali roku na rękę. I co ważne! - do otwarcia tej lokaty w placówce nie jest potrzebne posiadanie konta w Getin Banku.

Bardzo korzystna na tle ofert innych banków jest także propozycja Codzienny Zysk w Banku Millenium. Oprocentowanie nominalne tej lokaty to 4,05 proc. w skali roku, i tyle się dostaje, bo codzienna kapitalizacja odsetek pozwoli na uniknięcie podatku od zysków kapitałowych.

Bank Millenium - Lokata Codzienny Zysk - sprawdź szczegóły >>


I jeszcze BPH i ich Lokata Pracowita. Dzienna kapitalizacja, 4 proc. z ulokowanych pieniędzy, i tak jak w przypadku lokat Getin Banku i Millenium Banku, tutaj także przy otwieraniu lokaty nie jest wymagane posiadanie rachunku osobistego.

Bank BPH - Lokata Pracowita - sprawdź szczegóły >>


Pan Eugeniusz bardzo się ucieszył, iż ma taką paletę możliwych rozwiązań. Natychmiast pognał do Getin Banku, i choć kwotę 24 złotych, którą zarobi przez te 3 miesiące trudno uznać za powalającą na kolana, to wie, że lepszej oferty po prostu w Polsce aktualnie nie ma.

Pan Stefan natomiast troszkę sobie sprawę pokpił. Doszedł do wniosku, że niesatysfakcjonująca jest wysokość oferowanych przez banki odsetek, i część swojej premii ulokował w zakładach sportowych. Niestety, reprezentacja Polski w piłce nożnej znowu przegrała, Kubicy znów zepsuł się bolid, i tak pieniądze panu Stefanowi przepadły. Poszedł po rozum do głowy i ulokował pieniądze na krótkoterminowej lokacie. Zdecydował się na Pekao, bo polecił mu ten bank pan Witold – murarz. Cóż, może i zakupi pan Stefan na święta wymarzony telewizor, ale na baterie do pilota już mu nie starczy... Gdyby zachował się tak jak pan Eugeniusz, wszystko byłoby inaczej. A tak może sobie ewentualnie obejrzy na swoim 40-calowym cacku płytę DVD ze wspaniałymi chrzcinami wnuka jego kolegi z pracy.

Pan Eugeniusz uDŹWIGnął odpowiedzialność wyboru dobrej lokaty. Z tak wspaniałymi decyzjami wysoko zajdzie. Nie tylko w pracy.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (27.10.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
4370 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum