Kredyt pod hipotekę dla firm w Banku Millennium

2010-07-30 09:44:59

Bank Millennium przedstawił nową ofertę dla przedsiębiorstw. Mogą one zaciągnąć w banku kredyt pod hipotekę, pozwalający na poprawę płynności finansowej firmy oraz elastyczne finansowanie majątku obrotowego w długim okresie.

Dzięki oferowanemu przez Bank Millennium kredytowi pod hipotekę, klienci korzystający z oferty Bankowości Przedsiębiorstw uzyskują możliwość odzyskania części kapitału zamrożonego w nieruchomości i wykorzystania go jako środki obrotowe lub inwestycyjne.
Kredyt jest rozwiązaniem, które zapewnia długoletni okres spłaty i możliwość finansowania wszelkich bieżących potrzeb przedsiębiorstwa związanych z prowadzoną przez nie działalnością gospodarczą. Kredyt pod hipotekę dla firm Banku Millennium pozwala na elastyczne wykorzystanie przyznanych środków i rozłożenie spłaty na okres nawet 10 lat. 
 
Konstrukcja kredytu pod hipotekę dla firm umożliwia dostosowanie poziomu zadłużenia do bieżących potrzeb i uwarunkowań finansowych przedsiębiorstwa. Klient sam decyduje, jaką część dostępnej kwoty chce wykorzystać. Kredyt może zostać udzielony maksymalnie do 60 proc. wartości nieruchomości. W zależności od sytuacji finansowej firmy, możliwe jest finansowanie w wysokości nawet do 10 mln zł do wykorzystania przez okres do 10 lat.
 
Kredyt pod hipotekę dla firm jest produktem nieodnawialnym, udzielanym w złotych. Warunki uruchomienia i spłaty środków z kredytu są indywidualnie ustalane z klientem. Bank nie wymaga biznes planu, nie żąda też przedstawienia faktur przy uruchomieniu produktu. Uruchomienie środków przyznanego kredytu następuje jednorazowo lub w transzach, w zależności od preferencji klienta. Istnieje dodatkowo możliwość odroczenia spłaty rat kapitałowych do 6 miesięcy.
 
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam