Kredyt gotówkowy w Getin Bank na prześwietleniu, czyli Rentgen Comperii

2009-12-18 14:56:59

Getin Bank jest jednym z liderów bankowych, specjalizujących się w segmencie consumer finance. Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego koniecznie sprawdź ofertę Getin Banku. Comperia.pl prezentuje pełną ofertę pożyczek konsumpcyjnych w naszym cyklu Rentgen Comperii. Sprawdź jak kredyt gotówkowy w Getin Banku wygląda na tle konkurencji!

Obecnie w swojej ofercie Getin Bank posiada 3 rodzaje kredytów gotówkowych. Podstawowa propozycja skierowana do klientów opiera się na Prostej Pożyczce oraz Wygodnym Kredycie gotówkowym. Ponadto, od maja tego roku w Getin Banku obowiązuje również promocyjny Kredyt konsumpcyjny – „Kredyt rekomendowany”.

 
Według regulaminu promocji do akcji przystąpić może każda osoba fizyczna, która zaciągnie zobowiązanie konsumpcyjne w Getin Banku lub takie zobowiązanie już posiada. W przypadku, gdy spłacamy już kredyt gotówkowy w Getin Banku, bank obniży nasze dotychczasowe oprocentowanie.
Poniżej Comperia.pl prezentuje zestawienie pełnej oferty kredytów gotówkowych Getin Banku.
 
Kredyt gotówkowy Getin Bank-zestawienie ofert:
 
 
Oprocentowanie nominalne
Prowizja
Okres kredytowania (w miesiącach)
Kwota kredytu    (w tys. zł)
Wygodny kredyt gotówkowy
18,4 - 20 proc.
5 proc.
3 - 60
0,5 - 50
Prosta Pożyczka
20 proc.
3 proc.
3 - 36
0,4 - 20
Kredyt konsumpcyjny (promocja)
8,4 - 11,9 proc.
3 proc.
3 - 84
1 - 100
 
Na podstawie powyższej tabeli można stwierdzić, że promocja kredytów konsumpcyjnych jest obecnie najlepszą pozycją w ofercie Getin Banku. Ponadto, zarówno okres kredytowania danej pożyczki jak i maksymalna kwota kredytu, jaką można uzyskać, są znacznie wyższe niż w przypadku dwóch pozostałych propozycji.
 
Kredyt gotówkowy Getin Banku na tle konkurencji
 
Comperia.pl sprawdza, jak wygląda oferta Getin Banku na tle pozostałych graczy na rynku. Pod uwagę wzięto modelowe kredyty w wysokości 10 i 20 tys. zł, zaciągane odpowiednio na okres 3 i 5 lat. Bardzo dobrze w obu zestawieniach wypada właśnie kredyt konsumpcyjny. Pozostałe dwie oferty Getin Banku, znajdują się natomiast poza najlepszymi 20 ofertami. Niemniej jednak, przy tak korzystnej promocji większość kredytobiorców powinna z niej skorzystać. Marża banku spadłaby w tym przypadku co najmniej o kilka punktów procentowych.
 
 
Kredyt gotówkowy Getin Bank – 10 tys. zł, 36 miesięcy
 

Najtańszy kredyt na rynku
 Najlepsza oferta Getin Banku
Nazwa kredytu
Sprawdź!
Kredyt konsumpcyjny
Wysokość raty
331,57 zł
341,62 zł
Oprocentowanie rzeczywiste
12,57 proc.
14,90 proc.

  

Kredyt gotówkowy Getin Bank – 20 tys. zł, 60 miesięcy
  


Najtańszy kredyt na rynku
 Najlepsza oferta Getin Banku
Nazwa kredytu
Sprawdź!
Kredyt konsumpcyjny
Wysokość raty
433,12 zł
452,20 zł
Oprocentowanie rzeczywiste
11,38 proc.
14,04 proc.

Masz swoją opinię na temat kredytu gotówkowego w Getin Banku? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum o kredytach gotówkowych!

Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl