Kredyt Bank: szybki i tani kredyt hipoteczny

2010-04-07 12:15:36

Kredyt Bank promuje kredyt hipoteczny hasłem Twój Dom Już na Ciebie Czeka – Kredyt Mieszkaniowy w 2 dni i 2 tygodnie. Bank propaguje szybki proces załatwienia wszelkich formalności i kredyty bez prowizji.

Bank w nowej kampanii informuje, że decyzja o przyznaniu kredytu zapada w 2 dni, a pieniądze klient otrzyma już w 2 tygodnie.
 
Ponadto, w ramach promocji jubileuszowej 20-lecia Kredyt banku, do końca maja kredyt mieszkaniowy przyznawany jest bez prowizji. Pozwala to klientom zaoszczędzić od 1 do 3 proc. wartości kredytu.
Kredyt mieszkaniowy Ekstralokum może być przeznaczony na dowolny cel mieszkaniowy, w tym spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku. Udzielany jest w złotych polskich lub euro, maksymalnie na 35 lat.
 
Znajdź najlepszy kredyt hipoteczny!

Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka oraz cesja z polisy ubezpieczenia nieruchomości. Wykupienie długoterminowego ubezpieczenia nieruchomości w Kredyt Banku obniża marżę kredytu o 0,1 p.p. Marża może podlegać dalszym obniżkom z tytułu posiadania lub zakupu innych produktów z oferty detalicznej banku, maksymalnie o 0,3 p.p.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam