Invest Bank dla firm: promocyjny kredyt obrotowy w rachunku bieżącym

2011-11-15 08:51:03

Bankierzy z Invest Banku postanowili zawalczyć o klienta biznesowego. W tym celu proponują osobom prowadzącym działalność gospodarczą promocyjny kredyt obrotowy w rachunku bieżącym. Co ważne, nie ograniczają grona potencjalnych odbiorców – może go zaciągnąć każde przedsiębiorstwo niezależnie od skali działania – wystarczy posiadać rachunek bieżący w tej instytucji finansowej.

Zaciągnięcie zobowiązania w rachunku bieżącym pozwala firmie finansować bieżące wydatki (takie jak np. zakup materiałów). Pożyczając w tej formie pieniądze z banku przedsiębiorstwo zadłuża się do wysokości, jaka zostanie ustalona w umowie limitu debetowego. Ów limit jest uzależniony od wpływów na konto, zgodnie z regułą, że im większe przychody ma dane przedsiębiorstwo, tym więcej może pożyczyć.

Taka forma finansowania bieżącej działalności jest nader wygodna ze względu na łatwy i stały dostęp do środków, Minimum formalności oraz fakt , że każdy, nawet niewielki, wpływ środków na rachunek firmowy zmniejsza kwotę zadłużenia.

Inne korzyści płynące z tego instrumentu finansowego to fakt, że taki pozyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Tym samym przedsiębiorca może zagwarantować sobie płynność finansową, co przyczynia się do wzrostu jego wiarygodności wśród kontrahentów.

W ramach promocji o nazwie „Kredyt na 5”, bankierzy z Invest Banku proponują to, o czym mówi poniższa tabela.

 
Podstawowe informacje o „Kredycie na 5” z Invest Banku
Zaleta…
…oznaczająca w praktyce, że
1
Wysoka kwota kredytu
nawet do 150 tys. PLN przy okresie spłaty do 12 miesięcy
2
Preferencyjne warunki cenowe
Oprocentowanie oparte na bazie zmiennej stawki WIBOR i stałej marży Banku ustalanej indywidualnie z klientem.
3
Łatwość przeniesienia kredytu z innego banku
O taki kredyt mogą się ubiegać wnioskodawcy prowadzący działalność gospodarczą lub rolniczą przez okres co najmniej 6 miesięcy oraz posiadający i regulaminowo prowadzący rachunek przez okres co najmniej 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku.
4
Brak zabezpieczeń rzeczowych
Bank nie wymaga zabezpieczenia w postaci materialnej np. sprzętu lub nieruchomości.
5
Niskie koszty obsługi konta
Prowadzenie rachunku INVEST-BANK BIZNES i dostęp do niego przez internet za 0 zł (dotyczy nowych klientów INVEST-BANKU i obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy korzystania z rachunku bieżącego INVEST-Konto Biznes).
 
źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl, Invest Bank
 


Aby uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe informacje o tym produkcie, należy skontaktować się z przedstawicielami Invest Banku. Można to uczynić bezpośrednio, odwiedzając jedną z placówek tej instytucji finansowej lub poprzez infolinię.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam