Comperia - co to jest?

Comperia jest porównywarką produktów oferowanych klientom indywidualnym. Aktualnie porównujemy kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, karty kredytowe, konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, produkty strukturyzowane, ubezpieczenia oraz usługi gsm.

Dostęp do poszczególnych porównywarek możliwy jest z poziomu strony głównej - są one wyeksponowane w centralnej części strony. Można się też do nich dostać używając menu znajdującego się w górnej części strony głównej.

W menu strony znajdziesz główne sekcje tematyczne: kredyty, lokaty, ubezpieczenia, oferty gsm, dla firmy, newsy oraz forum. 

Porównywarki

Każda porównywarka wyposażona jest w opcje wyszukiwania, dzięki czemu możesz porównać tylko te oferty, które spełniają Twoje wymagania. Wystarczy wpisać lub wybrać interesujące Cię parametry produktu, na przykład kwota kredytu, okres kredytowania, walutę kredytu czy okres lokaty, a następnie wcisnąć przycisk „Pokaż”.

W szybki sposób interesujący Cię produkt możesz zamówić za pośrednictwem Comperii. Przy każdej ofercie znajduje się formularz kontaktowy do banku lub do operatora. Należy go wypełnić, a doradca skontaktuje się z Tobą w celu sfinalizowania transakcji. Wysłanie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje. Pamiętaj też o tym, że pozostawione przez Ciebie dane są chronione zgodnie z polskim prawem.

Comperia Ubezpieczenia

Comperia Ubezpieczenia to nowoczesna multiagencja ubezpieczeniowa.

Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Nasi eksperci codziennie analizują dziesiątki ofert, aby zapewnić naszym Klientom dostęp do najlepszych z nich.

Nasza multiagencja posiada autorski systemem sprzedażowym Comperia Agent. Jest to innowacyjny system usprawniający codzienną pracę agentów. W jednym miejscu można porównać oferty kilkunastu towarzystw i od razu wystawić polisę.

W Comperia Ubezpieczenia rozumiemy jak ważny jest komfort naszych klientów, dlatego przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych porównanie składek w 17 towarzystwach ubezpieczeniowych zajmuje jedynie 5 minut. Wszystkie niezbędne formalności związane z polisą można u nas załatwić zdalnie - przez internet i telefon.

Raporty, rankingi, analizy, newsy

Raporty, rankingi, analizy - w tej sekcji znajdują się obszerniejsze, analityczne artykuły dotyczące porównywanych usług. Jak sama nazwa sekcji wskazuje, znajdują się tutaj raporty, na przykład prezentujące najnowsze trendy na rynku produktów finansowych, rankingi, poradniki.     

Newsy to krótkie informacje dotyczące nowych produktów wprowadzanych na rynek. Pokazujemy w nich, jak dany produkt wygląda na tle rynku - warto czy nie warto z niego skorzystać.

Comperia jako mała instytucja płatnicza

Comperia.pl S.A. od 26.09.2019r posiada status małej instytucji płatniczej, w rejestrze małych instytucji płatniczych znajdujemy się pod numerem MIP37/2019.

Zapraszamy

Comperia.pl