09.12.2009, 09:32

DnB Nord-niższe marże kredytowe w euro

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank DnB Nord wprowadził obniżkę marż dla kredytów hipotecznych udzielanych w euro. W pierwszym roku kredytowania marża wyniesie 1,6 proc. Korzystając z dodatkowych ofert banku marża może być obniżona również w kolejnych latach.
Standardowa marża kredytu w euro w następnych latach kredytowania wyniesie od 2,25 proc. do 3,15 proc. - w zależności od kwoty kredytu i wysokości wkładu własnego. Jeśli jednak kredytobiorca założy w banku konto PERSONALE lub EKSKLUSIV, bądź zainwestuje w wybrany ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy (Multiportfel Dobry Plan lub Multiportfel Złoty Wiek) jego marża kredytowa może zostać obniżona nawet o 0,8%.
 
Korzystając wyłącznie z Pakietu PERSONAL E lub EKSKLISIV marża zostanie obniżona o 50 pkt. bazowych w przypadku pierwszego i 60 pkt. bazowych w przypadku drugiego. Jeśli klient do kredytu hipotecznego w euro wykupi wyłącznie ubezpieczenie marża zostanie obniżona o 10 pkt. bazowych. Jeżeli jednak klient wybierze łącznie obie powyższe opcje- marża zostanie obniżona od 70 pkt. do 80 pkt. bazowych w zależności od Pakietu.
 
Jesteś zainteresowany tą ofertą? Wypełnij krótki formularz a doradca banku zadzwoni do Ciebie!
 
DnB NORD udziela kredytów hipotecznych w euro i złotówkach. Bank nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie kredytu czy podwyższenie kwoty kredytu, nie wymaga też zakupu ubezpieczenia. Maksymalny okres kredytowania wynosi 45 lat.
 
Szerzej o nowej ofercie DnB Nord piszemy tutaj>>
 
Chcesz podyskutować o bankach i ich ofercie? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (09.12.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora