Citibank we współpracy z BP wypuszcza nowy produkt - kartę kredytową

2020-02-10 11:51:11

Zapowiadana w końcówce zeszłego roku karta, owoc współpracy Citibanku z BP, została udostępniona klientom. Motokarta jest kartą kredytową przygotowaną z myślą o kierowcach.

Wydanie Motokarty i jej obsługa nie wiąże się dla klienta z żadnymi dodatkowymi opłatami. Na pewno jednak można liczyć na korzyści, jeśli jest się aktywnym klientem stacji paliw BP. Każdy, kto dokona w miesiącu płatności na kwotę min. 500 zł, z czego 250 zł na stacjach BP, może liczyć na moneyback, czyli zwrot części wydanej kwoty, w wysokości do 20 zł miesięcznie. Okres trwania promocji to 30 miesięcy dla klientów, którzy nie przedstawią dokumentów potwierdzających dochody, zaś dla klientów, którzy taki dokument przedstawią - 36 miesięcy.

Okres bezodsetkowy na Motokarcie wynosi 56 dni i posiadanie jej oczywiście zapewnia dostęp do rabatów z programu Citi Specials oraz 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w Polsce. Oferta przeznaczona jest dla klientów, którzy od 1 stycznia 2018 nie korzystały z żadnej karty kredytowej Citi, zaś promocja ważna jest do końca sierpnia br.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam