Chat z bankowcami BZ WBK dla spragnionych wiedzy o kredytach hipotecznych

2011-05-12 11:40:58

Przedstawiciele Banku Zachodniego WBK, biegli w materii kredytów mieszkaniowych, zapraszają na seminarium internetowe dotyczące pożyczek właśnie na ten cel. Odbędzie się dzisiaj tj. w czwartek, 12 maja o godz. 20.00, a miejscem spotkania będzie… przestrzeń wirtualna w internecie.

 

Podstawową właściwością internetu jest umożliwienie komunikowanie na odległość dużej liczbie osób, które nie muszą wychodzić z domu i przemieszczać się fizycznie, aby uczestniczyć w spotkaniu z innymi. Spotkania takie mogą mieć różny cel i przeznaczenie, warto szczególnie propagować te, podczas których następuje wymiana wiedzy między tymi, którzy posiadają, a tymi, którzy deklarują jej brak.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko elementarnych informacji o metodach finansowania inwestycji pt. „własny dom lub mieszkanie”, to dobrze trafiłeś. Jesteś na Comperii, porównywarce różnych produktów bankowych, w tym też kredytów hipotecznych. Ale jeśli masz mnóstwo pytań szczegółowych dotyczących np. tego, jak wygląda proces kredytowy lub w jaki sposób wyliczana jest zdolność kredytowa, czy też jak długo trzeba czekać na decyzję i uruchomienie środków, to najlepiej będzie spytać o to wprost.
 
Taką okazją się internetowe seminarium prowadzone online w czasie rzeczywistym przez ekspertów ds. kredytów hipotecznych pracujących w BZ WBK.Odbędzie się ono dziś w  ten czwartek, 12 maja o godz. 20.00. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej Banku BZWBK.
 
Nazwa „webinar” (czyt. łebiner) jest zbitką dwóch angielskich słów: „Web” - sieć oraz „seminar” - seminarium. To adekwatne określenie dla takiej formy komunikacji w przestrzeni wirtualnej, w której internauci mają możliwość zapośredniczonego kontaktu z prowadzącym spotkanie, zadawania mu pytań i dyskusji z nim.
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam