BNP Paribas Fortis: Przedsiębiorco - sprawdź nas!

2011-03-18 14:36:54

Jesteś szefem firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw? Możesz teraz przez cztery miesiące bezpłatnie przetestować wywodzący się z Francji bank.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe w naszej porównywarce!

BNP Paribas Fortis pragnie poddać się swoistemu testowi na wiarygodność. Chce w ten sposób zdobyć zaufanie polskich biznesmenów prowadzących własny interes minimum od roku. Ci mają możliwość skorzystania z promocyjnego kredytu pod obroty w rachunku bieżącym.

Z rzeczonym kredytem, przez cztery promocyjne miesiące związane są korzyści:
• zerowa marży przy oprocentowaniu równym wskaźnikowi WIBOR 3M
• brak prowizji, zarówno przygotowawczej, jak i tej od niewykorzystanej kwoty kredytu
• wysokość kredytów dla firm MSP do 750 tys. zł. z możliwością zwiększenia limitu
• w przypadku mikrofirm (podmiotów o średniorocznych obrotach poniżej 0,5 mln zł) maksymalna wysokość udzielonego kredytu wynosi 90 tys. zł
Z powyższej promocji skorzystać mogą też dotychczasowi klienci banku. Weryfikacja osiąganych przez firmy obrotów następuje po trzech miesiącach od podpisania umowy z bankiem, przy czym w dowolnym momencie kredytowania, istnieje możliwość rezygnacji i nie jest ona okupiona dodatkowymi opłatami.

Po tych czterech miesiącach, pobierana przez BNP Paribas Fortis marża kredytu wzrośnie do 2 proc. (jeśli faktyczne obroty są równe lub wyższe w stosunku do wcześniej zadeklarowanych) lub 5 proc. (jeżeli saldo na rachunku bieżącym byłoby mniejsze). Omawiana okazja czeka na przedsiębiorców do końca kwietnia tego roku.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe w naszej porównywarce!

Paweł Puchalski
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam