BNP Paribas kontynuuje program Bank Zielonych Zmian. Teraz sięga po podcasty o ekologii

2020-06-01 11:33:00

Program „Bank Zielonych Zmian” to jeden z najważniejszych projektów wizerunkowych BNP Paribas. Pragnąc zwiększyć świadomość w dziedzinie ochrony środowiska i ekologii, tym razem bank postanowił sięgnąć po podcasty.

Współpraca z klientami w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ograniczanie negatywnego wpływu działalności operacyjnej na środowisko naturalne raz zwiększanie świadomości i dzielenie się dobrymi praktykami – takie są cele zainagurowanego w kwietniu 2019 roku „Banku Zielonych Zmian”. BNP Paribas ma swój wkład w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals) i zapewnia eko-porady dla klientów.

Tegoroczną inicjatywą banku stał się cykl podcastów #BNPParibasTalks, w którym zaproszeni goście opowiadają o bieżących tematach m.in. z zakresu biznesu czy kultury. Najnowsze podcasty dotyczą ochrony środowiska w czasie pandemii i suszy. Można ich posłuchać także na Spotify.

BNP Paribas podkreśla wagę swojej kampanii edukacyjnej, licząc, że szeroka gama projektów przyczyni się do zwiększenia wrażliwości Polaków na problem ekologii. Bank przypomina również o usługach finansowych związanych z tą tematyką i oferuje kredyt ratalny na finansowanie ekologicznych źródeł energii.

Joanna Piwko

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam