Bank Millennium: wiosenna promocja kredytów hipotecznych

2010-03-22 10:29:17

Bank Millennium rozpoczął wiosenną kampanię kredytów hipotecznych, która ma potrwać do 7 czerwca br. Bank przygotował nowe, atrakcyjne warunki oferty w zakresie standardowych kredytów hipotecznych oraz kredytów z rządowymi dopłatami udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim.

 

Bank Millennium w ramach kredytów hipotecznych gwarantuje finansowanie do 100 proc. wartości nieruchomości, prowizję 0 proc. (oferta dla posiadaczy konta osobistego i karty do konta w Banku Millennium. Promocja ważna do 07.06.2010 r.), marże już od 1,60 proc.( marża dostępna dla kredytu pow. 100 tys. zł z LTV do 30 proc.), okres kredytowania do 35 lat oraz akceptacje wielu różnych źródeł dochodu.
Identyczne warunki oferty są możliwe do uzyskania w programie „Rodzina na swoim.
 
Dodatkowo bank oferuje wiele udogodnień dla osób, które budują domy (działka stanowi wkład własny, możliwość finansowania każdego etapu budowy, brak wymogu przedstawiania faktur za zakupione materiały i wykonane prace, możliwość refinansowania poniesionych wcześniej wydatków). Istnieje możliwość wykupienia pakietów ubezpieczeń kredytowych z niskimi składkami i prostymi zasadami przystąpienia.
 
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam