19.08.2019, 09:33

Promocja: 3 zł za 3 miesiące dzierżawy terminala POS w Millennium

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 7     / 10 (oddano 1 głosów)

Promocja: 3 zł za 3 miesiące dzierżawy terminala POS w Millennium

Klienci z segmentu Biznes, którzy wydzierżawią terminal płatniczy od Banku Millennium, przez kwartał będą płacić za jego wynajem tylko po złotówce miesięcznie.

Promocja terminali POS z 3-miesięcznym dofinansowaniem jest dostępna dla klientów z segmentu Biznes, którzy podpiszą kompleksową umowę dzierżawy urządzenia (z serwisowaniem) na co najmniej 24 miesiące.

Terminale PayTel

Klienci Millennium do wyboru mają szeroki asortyment stacjonarnych i przenośnych terminali płatniczych PayTel S.A., które mogą zostać zintegrowane z wybranymi kasami fiskalnymi.

Terminale obsługują płatności kartami VISA i Mastercard wraz z opcją płatności zbliżeniowych i BLIK, płatności w walucie karty (DCC - dynamic currency conversio), usługą cash back i możliwością sprzedaży doładowań komórkowych (eVoucher).

0 zł za instalację i szkolenie

Terminale będą dostarczane na dwa sposoby, zależnie od tego, w jaki sposób będzie instalowane urządzenie. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na samodzielną instalację, otrzymają terminal przesyłką kurierską. Firmom, które wybiorą profesjonalną instalację przez serwisanta, terminal dostarczy osobiście technik PayTel.

W obu przypadkach przedsiębiorcy przejdą bezpłatne szkolenie z obsługi urządzenia, przygotowane przez PayTel. Szczegółowe instrukcje zostaną dostarczone odpowiednio: przez serwisanta lub elektronicznie.

Umowa w siedzibie firmy lub placówce banku

Aktualnie dostępne są tylko dwie ścieżki podpisywania umów dzierżawy terminali POS: w oddziałach banku lub w siedzibie klienta. Bank planuje jednak umożliwienie zamawiania terminali również samodzielnie - przez stronę internetową banku i bankowość elektroniczną Millenet.

Promocja łączy się z Programem Polska Bezgotówkowa

Z promocji przygotowanej przez bank mogą skorzystać również firmy ubiegające się o dofinansowanie z Programu Polska Bezgotówkowa, który umożliwia uzyskanie zwolnienia z prowizji od transakcji do 100 tys. zł i bezpłatną dzierżawy terminala przez pierwsze 12 miesięcy.

W przypadku tych klientów promocyjna stawka banku za wynajem terminala będzie obowiązywać w 13, 14 i 15 miesiącu trwania umowy.

W ten sposób łączny okres korzystania z dofinansowań do wynajmu terminala może trwać aż 15 miesięcy: 0 zł przez pierwszy rok i po 1 zł przez kolejne 3 miesiące.

Standardowa opłata za wynajem: od 30 zł netto/mies.

Po zakończeniu promocji opłata za wynajem może sięgać od 30 zł netto/mies., a koszty transakcji: od 0,57% + 0,05 zł.

Szczegóły promocji Banku Millennium są dostępne na stronie: bankmillennium.pl/biznes/produkty/terminale-platnicze.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (19.08.2019).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1004 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora