Pożyczka Nietypowa w Alior Banku - im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie

2019-01-18 10:12:10

Dopiero co pożegnaliśmy się z promocją Pożyczki na Piątkę, a jej miejsce w ofercie Alior Banku zajęła już kolejna promocja: Pożyczka Nietypowa to oferta przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które potrzebują większego zastrzyku finansowego - im więcej pożyczą, tym niższe oprocentowanie mogą zyskać.

Oprocentowanie 7% dla pożyczek od 100 000 zł

Oprocentowanie dostępne w ramach Pożyczki Nietypowej sięga od 7% do 10% w skali roku  (RRSO 12,79%) i jest uzależnione od kwoty kredytu. Na najatrakcyjniejsze warunki spłaty (oprocentowanie 7%) mogą liczyć klienci wnioskujący o pożyczkę w kwocie od 100 000 zł. Maksymalna dostępna kwota to tymczasem aż 200 000 zł. Spłatę zadłużenia można rozłożyć nawet na 8 lat. Pozyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, w tym na spłatę innych zadłużeń bankowych.

Pożyczka bez obowiązkowego ubezpieczenia

Osoby zainteresowane Pożyczką Nietypową nie muszą wykupywać ubezpieczenia, chociaż bank daje możliwość doubezpieczenia pożyczki. W wariancie pożyczki bez polisy jedynym kosztem spłaty pozostanie oprocentowanie i prowizja.

Na ostateczne warunki spłaty wpływa ocena wiarygodności kredytowej klienta, data wypłaty kredytu i termin płatności pierwszej raty.

Promocja trwa do odwołania

Promocja Pożyczki Nietypowej wystartowała 15 stycznia i potrwa do odwołania. Skorzystać z niej mogą wszyscy klienci posiadający zdolność kredytową, niezależnie od tego, czy są już klientami banku, czy jeszcze nie korzystali z jego usług.

By złożyć wniosek o pożyczkę, należy udać się do dowolnego oddziału lub placówki partnerskiej Alior Banku. Osoby, które posiadają konto w Alior Banku, mogą skorzystać z oferty online, składając wniosek po zalogowaniu do bankowości elektronicznej.

Przykład reprezentatywny

Poniższa kalkulacja została dokonana przez Alior Bank 1.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 46900 zł (bez kredytowanych kosztów), przy założeniu, że zadłużenie zostanie spłacone w 94 ratach:

  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 12,79%
  • całkowita kwota do zapłaty: 72 794,68 zł,
  • oprocentowanie (zmienne): 9% (odsetki: 20 689,35 zł)
  • prowizja: 5205,33 zł (9,99%)
  • całkowity koszt kredytu: 25 894,68 zł (włącznie z prowizją i oprocentowaniem)
  • 94 równe w wysokości 774,42 zł/mies.
Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam