Toyota Bank udostępnia Moto Konto z rabatem na paliwo

2018-08-30 15:21:39

W ofercie rachunków osobistych Toyota Banku pojawiło się Moto Konto, które zastąpiło dotychczas promowane Konto Jedyne. Moto Konto to oferta przygotowana przede wszystkim o kierowcach, którzy chcą nie płacić za rachunek bankowy (opłata za prowadzenie 0 zł po spełnieniu warunku) i jednocześnie chcą korzystać z dodatkowych profitów, w tym zwrotu wydatków ponoszonych na paliwo.

Standardowa opłata miesięczna za prowadzenie Moto Konta to 2,49 zł, ale można jej uniknąć. Wystarczy spełnić przynajmniej jeden z następujących warunków:

  • utrzymywać średnie miesięczne saldo na koncie w wysokości min. 1000 zł,
  • utrzymywać depozyt w wysokości min. 2500 zł,
  • spłacać z Moto Konta raty za finansowanie samochodu w Toyota Banku lub Toyota Leasing Polska.

Bezwarunkowo bezpłatne jest z kolei użytkowanie karty debetowej (choć koszty pojawiają się w przypadku wypłat z bankomatów) oraz przelewy internetowe w złotówkach.

Moto Konto - najważniejsze koszty:

  • opłata miesięczna za prowadzenie: 2,49/0 zł
  • przelewy internetowe w PLN: 0 zł
  • opłata miesięczna za kartę: 0 zł
  • prowizja za wypłatę gotówki z bankomatu: 1% min. 10 zł, opłata za czwartą i każdą kolejną wypłatę: 4,5 zł
  • wpłata gotówki: 1% min. 10 zł

Tankuj Korzyści - zwrot za paliwo

Posiadacze Moto Konta mogą przystąpić do promocji Tankuj Korzyści, w ramach której bank zwróci im 5% lub 10% wydatków poniesionych na zakup paliwa. Kwota zwrotu zależy od wysokości średniego salda miesięcznego, utrzymywanego na rachunku osobistym, poziomu oszczędności zgromadzonych na rachunkach w Toyota Banku oraz od wartości transakcji wykonanych kartą debetową. Liczy się też marka posiadanego samochodu, jednak nie zależy od niej wysokość zwrotu a rodzaj warunków uprawniających do uzyskania moneybacku.

Rejestracji w promocji można dokonać za pośrednictwem aplikacji Tankuj Korzyści.

Rabat na toyotę lub lexusa

Osoby, które zdecydują się na zakup nowego lub używanego auta marki toyota lub lexus, mogą liczyć na specjalny rabat oraz dostęp do dodatkowych ofert, np. serwisowania, a w dodatku będą mogły uzyskać premię pieniężną w wysokości nawet 1100 zł:

  • zwrot 500 zł (w 2 kuponach po 250 zł) za zakup nowego auta u dilera lub używanego auta w programie Toyota Plus lub Lexus Select,

  • zwrot 600 zł (w 12 miesięcznych transzach) za zakup nowego lub używanego samochodu w kredycie lub leasingu.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam