100 zł za każdy 5000 zł pożyczki w Banku Millennium

2018-04-30 16:47:43

W Banku Millennium wystartowały dwie nowe promocje kredytowe: "100 zł raty" w ramach Pożyczki Gotówkowej i 0% prowizji w ofercie konsolidacji. Czy warto z nich skorzystać? Sprawdzamy.

W obu przypadkach bank nie pobiera prowizji za udzielenie promocyjnych pożyczek. Niestety obie oferty dostępne są jedynie dla osób, które aktualnie nie korzystają z oferty kredytowej Banku Millennium.

Zasady promocji Pożyczki Gotówkowej w Millennium

  • oprocentowanie: 7,42%
  • prowizja: 0%
  • brak ubezpieczenia

Dla obecnych klientów banku oznacza to, że nawet jeśli posiadają w Millennium konto osobiste czy lokaty, ale nie mają teraz w tym banku aktywnej pożyczki, mogą skorzystać z promocji Pożyczki Gotówkowej.

Osoby, które zdecydują się na tę promocję, mogą wybierać spośród trzech wariantów kredytowych:

  • kwota 5000 zł z ratą 100 zł
  • kwota 10 000 zł z ratą 200 zł
  • kwota 15 000 z ratą 300 zł

Oprocentowanie w każdym z tych wariantów wynosi 7,42%. Okres spłaty to zawsze 5 lat. Oferta dotyczy pożyczki bez ubezpieczenia.

Koniec promocji: 31 sierpnia 2018 r.

Warunki promocji konsolidacyjnej w Millennium

  • oprocentowanie: 5,7%
  • prowizja: 0%

"Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium" to z kolei oferta pożyczki konsolidacyjnej. Dostępna jest dla osób, które przeniosą swoje zobowiązania kredytowe do Banku Millennium. Spłacie podlegają pożyczki, kredyty, karty kredytowe i limity w koncie z innych banków. Podstawowym warunkiem jest to, żeby konsolidowane zobowiązanie było widoczne w raporcie Biura Informacji Kredytowej.

W ramach promocji konsolidacji bank oferuje niskie, stałe oprocentowanie 5,7% w skali roku, a od klientów, którzy skorzystają z oferty, nie pobiera prowizji. Podobnie jak w przypadku promocji pożyczki, tak i ta oferta nie jest dostępna dla wszystkich. Skorzystać z niej mogą osoby, które w momencie składania wniosku o przeniesienie kredytu 1nie posiadają aktywnej pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku Millennium.

Koniec promocji: 30 czerwca 2018 r.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam