BZ WBK Leasing: oceniamy, czy warto korzystać

2015-05-07 12:23:38

Związek Polskiego Leasingu ocenił, że po pierwszym kwartale 2015 roku BZ WBK Leasing zajął trzecie miejsce pod względem wartości sfinansowanych aktywów na rynku. Sprawdzamy ofertę firmy, aby przekonać się, czy warto z niej skorzystać.

BZ WBK Leasing może pochwalić się dobrymi wynikami za pierwszy kwartał bieżącego roku. Osiągnął wartość sfinansowanych aktywów w wysokości 788 mln zł, z dynamiką blisko +21 proc. r/r, tj., jest to wskaźnik wyższy niż rynkowy o prawie 18 proc.

Bogata oferta

Z oferty BZ WBK Leasing skorzystają firmy, osoby wykonujące wolne zawody, rolnicy, jak również korporacje. Firma jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Główne produkty to leasing operacyjny, leasing finansowy oraz pożyczki. Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu, jak również w leasingu maszyn i urządzeń.

Leasing maszyn i urządzeń

Jedną z propozycji BZ WBK Leasing jest leasing maszyn i urządzeń, który polega na finansowaniu szerokiego zakresu maszyn, urządzeń, linii technologicznych dla różnych branż.

W ramach oferty można liczyć na decyzję w 6 godzin, finansowanie od 12 do 72 miesięcy. Pierwsza opłata może wynieść jedynie 1 proc. Przewidziane jest minimum formalności.

Sprzęt poleasingowy

Zainteresowani mogą wziąć udział w aukcjach przedmiotów poleasingowych oraz powindykacyjnych. W ramach akcji nabyć można: samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze, motocykle, maszyny i urządzenia, wyposażenie biur itd.

Leasing samochodów

Najważniejszym elementem oferty BZ WBK Leasing wydaje się być leasing samochodów osobowych i dostawczych. Leasingować można auta osobowe oraz do 3.5 t. Decyzję otrzymać można w 5 minut. Przewidziano minimum formalności. Finansowanie może trwać od 12 do 72 miesięcy. Pierwsza opłata wyniesie od 1 proc. Przewidziane zostały rabaty na zakup pojazdu oferowane przez szeroką sieć współpracujących dealerów.

Usługi dedykowane

W ramach swojej oferty BZ WBK Leasing dla wybranych grup zawodowych przygotował usługi dedykowane. Na specjalne warunki leasingu lub pożyczki mogą liczyć na przykład lekarze i weterynarze. Oferty na preferencyjnych warunkach zostaną także zaproponowane w przypadku finansowania maszyn i urządzeń dla podmiotów z sektora rolnego.

Jak widać, oferta BZ WBK Leasing jest bardzo bogata i przedsiębiorcy z rożnych sektorów znajdą ofertę dopasowana do swoich potrzeb. Również wyniki firmy osiągnę te od początku bieżącego roku świadczą o tym, że jest to firma z potencjałem, której ofertę przy wyborze finansowania warto brać pod uwagę.

Żaneta Pilarska