Szukamy taniego kredytu na 20 tys. zł: luty 2015

2015-02-10 08:24:01

Kwota 20 tys. zł to suma, którą można przeznaczyć na remont mieszkania, wymianę auta czy choćby na wymarzony, egzotyczny wypoczynek. Bez względu na to, co zdecydujesz się sfinansować, z pomocą Comperia.pl wybierzesz kredyt najtańszy. Sprawdź, co mają do zaoferowania w tym względzie banku w lutym 2015.

20 tys. zł to kwota, która może być istotnym wsparciem w realizacji wielu ambitnych planów. Warto jednak pożyczać z głową, by za pożyczkę nie przepłacić. Dla wszystkich, którym zależy na tanim kredycie, poniżej prezentujemy nasze rekomendacje. Przeanalizowaliśmy aktualnie dostępne oferty na rynku i wybraliśmy najbardziej atrakcyjne, przyjmując założenie, że pożyczamy 20 tys. zł na 48 miesięcy.

BNP Paribas - Promocja Kredytów Gotówkowych

Najlepsze warunki w lutym dla wymienionych parametrów kredytowania proponuje BNP Paribas w Promocji Kredytów Gotówkowych. Miesięczna rata wyniesie w tym przypadku 506,76 zł, co po 4 latach da nam spłaconą kwotę w wysokości 24 324,68 zł.

Oprocentowanie nominalne tej oferty to 7,90% w skali roku, a RRSO – 10,40%. Prowizja, jaką przyjdzie zapłacić kredytobiorcy, wynosi 3,99%, czyli przy 20 tys. zł pożyczki będzie to 798 zł., ale istnieje możliwość negocjacji jej wysokości. Co istotne, przy tej sumie pożyczki nie musimy wykupywać ubezpieczenia, ale gdy się zdecydujemy na polisę, zapłacimy od 1,99 % do 7,99%. Składki są doliczane do miesięcznych rat.

BNP Paribas akceptuje różne formy zatrudnienia i różne źródła dochodu, również umowy o dzieło i umowy-zlecenia. Maksymalna kwota, jaką możemy pożyczyć to aż 150 tys. zł.

Bank Pocztowy - Kredyt Gotówkowy Raz Dwa (dla ZOR)

Na drugim miejscu w lutowym zestawieniu najbardziej opłacalnych pożyczek, plasuje się oferta Banku Pocztowego Kredyt Gotówkowy Raz Dwa (dostępna jedynie dla wybranych zakładów pracy). Oprocentowanie nominalne wynosi w przypadku tego kredytu 5,99% w skali roku, a RRSO – 10,89%.

Z pożyczone 20 tys. zł po czterech latach zwrócimy w sumie 24 536,13 zł, przy miesięcznych ratach w wysokości 511,17 zł. Niestety, przyjdzie nam ponieść koszty prowizji w wysokości 8,85%, co przy pożyczanej przez nas kwocie wyniesie 1770 zł.

Nie trzeba wykupywać do pożyczki ubezpieczenia. Dla klientów, którzy jednak zdecydują się wykupić polisę, bank przygotował promocyjny pakiet NNW ze składką w wysokości 0,25%.

ING Bank Śląski - Pożyczka Standardowa (z zabezpieczeniem)

Lutowe podium zamyka Pożyczka Standardowa z zabezpieczeniem w ING Banku Śląskim. Nasze miesięczne zobowiązanie wyniesie w jej przypadku 512,07 zł, a to oznacza, że po 48 miesiącach zwrócimy łącznie bankowi kwotę 24 579,24 zł.

Oprocentowanie nominalne pożyczki to 10,50% w skali roku, a RRSO – 10,99%. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu i nie wymaga ubezpieczania pożyczki. Możemy wybrać dogodny dla nas dzień spłaty raty. Warto wspomnieć, że w tej ofercie pożyczymy nawet 200 tys. zł maksymalnie na 8 lat.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam