Kredyt hipoteczny w 14 dni - niewykonalne? Wręcz przeciwnie!

2014-11-14 09:20:16

Uważasz, że otrzymanie środków z kredytu hipotecznego w 14 dni jest niewykonalne? Wręcz przeciwnie - to całkiem możliwe. Sprawdź, który bank stara się to zagwarantować klientom.

Kredyt hipoteczny kojarzy się przeważnie z zawiłymi i czasochłonnymi procedurami, skomplikowanymi formalnościami, a potem z długim oczekiwaniem na wypłatę środków. Okazuje się jednak, że nie w każdym wypadku tak jest. Bank City Handlowy proponuje pieniądze z kredytu hipotecznego w 14 dni. Sprawdźmy szczegóły tej oferty.

Jeśli komuś bardzo się spieszy z uzyskaniem funduszy na nowe mieszkanie lub dom, może wypróbować kredyt hipoteczny Banku City Handlowy. Dzięki tej ofercie ma szansę uzyskać niezbędne środki pieniężne już w dwa tygodnie.

Bank deklaruje pomoc w złożeniu wniosku kredytowego oraz wsparcie w skompletowaniu dokumentów dotyczących inwestycji. Możemy również liczyć na pomoc w uzyskaniu wpisu hipotecznego do księgi wieczystej.

Maksymalny okres kredytowania w tym wypadku to 35 lat. City Handlowy sfinansuje do 90% wartości nieruchomości, a spłata będzie następować w równych ratach kapitałowo-odsetkowych. Środki z tego kredytu można przeznaczyć na zakup oddanego już do użytku mieszkania lub domu, na mieszkanie deweloperskie o terminie zakończenia inwestycji do 12 miesięcy, a także na refinansowanie innych kredytów mieszkaniowych.

O kredyt mogą wnioskować osoby pełnoletnie, które posiadają polskie obywatelstwo oraz mają przynajmniej 1 miesiąc stażu pracy, jeśli udokumentują ciągłość zatrudnienia przez ostatnie 12 miesięcy, a przerwa w zatrudnieniu wynosiła maksymalnie 15 dni. W pozostałych przypadkach potrzebny jest staż 3-miesięczny.

Sprawdźmy teraz dokładnie warunki oferowane przez Bank City Handlowy. Marża tego kredytu może się zaczynać od 1,04% w skali roku. Kredyt hipoteczny w złotówkach jest oprocentowany według zmiennej stopy procentowej, co oznacza, że zmiana stawki WIBOR 3M wpływa na zmianę wysokości miesięcznej raty kredytu.

Warto dodać, że niska marża dostępna będzie wówczas, gdy zdecydujemy się na kartę kredytową oraz konto osobiste w City Handlowym, na które przelewane będzie nasze wynagrodzenie. Najniższą wartość marża przyjmie, gdy będziemy posiadać do tego produkty ubezpieczeniowe z elementem inwestycyjnym zakupione za pośrednictwem City Handlowego.

Prowizja w przypadku kredytu oferowanego przez Citi Handlowy wynosi 1%, ale nie zapłacimy nic za rozpatrzenie wniosku. Zapłacimy jednak za wycenę nieruchomości. W przypadku mieszkania będzie to 600 zł, a domu – 1 000 zł. Suma ta będzie wliczona do kwoty kredytu.

Oferta Banku City Handlowy umożliwia pozyskanie środków w kwocie od 80 tys. do 3 mln zł.

Renata Grochowska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam