Wynajmij terminal kart płatniczych na wakacje - za darmo

2014-07-24 09:58:02

Dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zmagają się z decyzją zakupu terminala płatniczego mBank przygotował ofertę, w ramach której mogą oni wynająć urządzenie na dwa miesiące za darmo.

Wakacje to czas, kiedy wiele sektorów gospodarki zaczyna zwiększać dochody. Jest to moment, gdy możemy zacząć wdrażać nowe pomysły na rozwój działalności gospodarczej. Zwykle w takich chwilach przedsiębiorcom umyka fakt dotyczący tego, jak bardzo potrzebny we współczesnym biznesie jest terminal płatniczy.

Coraz więcej Polaków nosi ze sobą karty: debetowe kredytowe czy prepaid. Gotówka wychodzi z mody i nie zawsze mamy ze sobą choćby 20 zł. Karty płatniczej jednak z portfela nie wyciągamy nigdy - poza momentem dokonywania płatności w sklepie. Co to oznacza dla firm? Jeśli przedsiębiorca nie posiada terminala płatniczego, to może z własnej winy stracić wielu potencjalnych klientów.

Wielu przedsiębiorców jest zdania, że inwestycja w terminal jest zbyt droga i koszty nie zwracają się. Promocyjna propozycja wakacyjna mBanku wychodzi naprzeciw tym zmartwieniom i gwarantuje rozwiązanie, które z każdej strony jest wygodne, a co najważniejsze - opłacalne.

mBank proponuje wynajem terminali płatniczych na bardzo dobrych warunkach dla nowych firm lub dla firm, które chcą dołączyć tę usługę do swojej oferty w okresie wakacyjnym. Dla obu firm mBank przygotował terminal PaySquare w bardzo atrakcyjnej cenie. Przez pierwsze dwa miesiące wakacji nie będziemy za jego wynajem musieli wcale płacić. To sprawia, że ryzyko niepowodzenia inwestycji znacznie się zmniejsza.

Jeśli chodzi o prowizję od transakcji, to wynosi ona jedyne 0,79 proc. plus 15 groszy. Przy pomocy terminali PaySquare można płacić kartami Visa i MasterCard. Co istotne, przedsiębiorca, który nie będzie zadowolony z terminala, może go zwrócić w ciągu 2 miesięcy.

Oprócz zdobywania nowych klientów posiadanie terminala mBanku daje dostęp do takich usług jak darmowe konto mBiznes. To konto umożliwia uzyskanie w prosty sposób kredytu na rozwój firmy o wysokości 10 tys. zł, a także oferuje darmową kartę i bezpłatne przelewy internetowe.

Reasumując, promocja mBanku, dzięki której możemy wynająć terminal płatniczy na dwa miesiące, to świetne rozwiązanie dla jeszcze niezdecydowanych firm już istniejących i takich, które właśnie powstają. Nie musimy wiązać się długą i drogą umową na wynajem terminala. Mamy możliwość wypróbowania go i sprawdzenia, czy będzie przydatny w specyfice naszego biznesu. Promocja daje klientowi poza tym bogaty zakres usług dodatkowych.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam