3x więcej punktów PAYBACK z kartą kredytową MasterCard - tylko w lipcu!

2014-07-23 11:41:41

Oferty banków dotyczące kart włączonych do programu Payback to żadna nowość na polskim rynku. Instytucje finansowe są w stanie wiele dać klientowi tylko po to, aby ten zdecydował się założyć rachunek lub kartę kredytową. Aktualnie w programie można zdobyć 3 razy więcej punktów, płacąc dedykowaną kartą kredytową. Promocja trwa tylko do końca lipca.

Karta kredytowa kilka lat temu uznawana była za zło konieczne dodawane do kredytów. Wielu klientów nie podźwignęło się bowiem z pętli kredytowej, w jaką wpadli przez nieumiejętne korzystanie z limitu kredytowego. Sama karta kredytowa może być niezwykle przydatna chociażby wobec braku gotówki na koniec miesiąca. Atutem kart kredytowych jest oczywiście okres bezodsetkowy, który trwać może nawet do dwóch miesięcy. W tym czasie można spłacić limit wyczerpany na karcie kredytowej bez żadnych dodatkowych odsetek. Jakie inne korzyści zapewnia karta kredytowa?

Karta kredytowa MasterCard Payback w BZ WBK

Zwroty za zakupy, obniżone oprocentowanie, kupony rabatowe – to wszystko już było! Czy można liczyć na innowacyjność banków w zakresie premiowania klientów? Oczywiście, że tak! Wystarczy spojrzeć na ofertę karty kredytowej Banku Zachodniego WBK. Przede wszystkim klienci dostają możliwość bezpłatnego używania karty kredytowej przez pierwszy rok korzystania. Opłata nie jest pobierana pod warunkiem wykonania trzech transakcji kartą kredytową w miesiącu. Dodatkowo użytkownik otrzymuje 1 pkt za każde wydane 3 zł kartą kredytową. Na start każdy uzyskuje aż 5000 punktów! Za zdobyte punkty klient otrzymuje atrakcyjne nagrody.

Termin i zasady skorzystania z oferty

Analogicznie do wielu ofert bankowych klient ma możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na dogodne raty. Kartę kredytową można podglądać na aplikacji internetowej i mobilnej banku BZ WBK. Kartę kredytową MasterCard Payback klienci mogą zamawiać poprzez stronę internetową banku. Oferta jest ważna do 31 lipca br. Karta jest powiększona na dodatkowe ubezpieczenie za 0 zł. Pakiet ubezpieczeń nazywa się "Bezpieczne Pieniądze" i zapewnia bezpieczeństwo w razie kradzieży lub zguby karty kredytowej. Studenci mogą zamówić kartę Payback ze specjalnymi rabatami do różnych punktów usługowych.  

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam