Zyskuj z kartami kredytowymi w programie PAYBACK

2014-06-13 12:08:00

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kart kredytowych pozwalających na zdobywanie punktów w programie PAYBACK. Warto uczestniczyć w programie?

Karty kredytowe cieszą się sporym zainteresowaniem Polaków. Nie powinno to nikogo dziwić. Ten instrument płatniczy powstał po to, aby oferować konsumentom tani sposób na pożyczanie pieniędzy. Największym atutem kart kredytowych jest tak zwany okres bezodsetkowy. To właśnie on sprawia, że warto się nimi zainteresować. W dużym skrócie okres bez odsetkowy to czas, w którym całkowita spłata zobowiązania sprawi, że za pożyczone pieniądze bank nie naliczy odsetek. Jeśli np. dokonaliśmy transakcji na jego początku, to mamy od 30 do 60 dni na spłacenie długu bez konieczności spłaty odsetek od niego. Dla osób, które potrafią dobrze zarządzać swoimi finansami, jest to świetna wiadomość, ponieważ w praktyce mogą one korzystać z darmowego kredytu. Karty kredytowe są oferowane przez wszystkie banki, które oprócz takich przywilejów jak okres bez odsetek zachęcają do korzystania z nich również innymi benefitami.

Przykładem takiego benefitu jest możliwość zdobywania punktów PAYBACK podczas korzystania z karty kredytowej. Tak skonstruowaną kartę kredytową oferuje m.in. Bank Zachodni WBK oraz Citibank. Jeżeli zdecydujemy się na wyrobienie karty kredytowej w jednym z tych banków, to automatycznie będziemy mogli zacząć zbierać punkty w programie PAYBACK. Jak to działa? Posiadacz karty kredytowej, który wykona jedną transakcję za 3 zł, otrzymuje na swoje konto programu PAYBACK jeden punkt. Jak łatwo policzyć, im więcej transakcji, tym większa liczba punktów na koncie PAYBACK.

PAYBACK to największy program bonusowy i lojalnościowy w Polsce. Istnieje od 2009 roku. Współpracuje on z 26 partnerami na terenie kraju (np. Orange, Real, Inmedio, Drogerie Natura, LOT, Empik, Relay czy Multikino). Co więcej, przy użyciu punktów PAYBACK można wykonywać zakupy w ponad 6000 punktów sprzedaży i ponad 120 sklepach internetowych. Możliwości jest cały szereg, a korzystający z dobrodziejstw tego programu mogą nabywać rozmaite produkty, począwszy od czajników poprzez sprzęt elektroniczny, na sprzęcie AGD kończąc.

Wykorzystanie możliwości, jakie daje karta kredytowa, jest kolejną okazją do zbierania punktów w programie i sprawienia sobie dzięki temu przyjemności w postaci miłego prezentu nabytego za zebrane punkty.

Ilona Maciejuk