Te banki udzielą w kwietniu najtańszych kredytów gotówkowych

2014-04-10 11:29:00

W kwietniu można liczyć na pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Jakie banki udzielają najtańszych kredytów na 20 000 zł?

Rata pożyczki decyduje o stopniu, w jakim zobowiązanie będzie obciążało domowy budżet spłacającego. Wybierając promocyjne oferty kredytów gotówkowych, warto szukać takich, które w pełni spełniają oczekiwania klienta. Brak prowizji to z reguły dobre rozwiązanie dla osób, które przewidują szybsze spłacenie długu. W przypadku dłuższego okresu kredytowania warto poszukać produktów ze stosunkowo niskim oprocentowaniem. Nieobowiązkowe ubezpieczenie do kredytu jest korzystnym rozwiązaniem w przypadku zarówno krótkiego, jak i długiego okresu spłaty.

Najtańsze kredyty gotówkowe na 2 lata

Wśród zobowiązań o wysokości 20 000 zł zaciąganych na 24 miesiące najlepszą ofertą kredytu gotówkowego w kwietniu 2014 r. dysponuje Eurobank. Z finansowania mogą skorzystać stali klienci instytucji posiadający w niej rachunek bankowy, na który wpływa ich miesięczne wynagrodzeni, lub osoby, które zdecydują się założyć konto w Eurobanku i regularnie przelewać będą na nie pensję. W ofercie „Tani kredyt z kontem” oprocentowanie pożyczki wynosi 9,7 proc. Atutem omawianego produktu bankowego jest możliwość skorzystania z przerwy w spłacie kredytu raz w roku. Ponadto bank pobiera prowizję w wysokości 1,6 proc., ale nie wymaga wykupienia ubezpieczenia.

Najtańsze kredyty gotówkowe na 5 lat

Po kredyt gotówkowy w wysokości 20 000 zł ze spłatą rozłożoną na 5 lat warto udać się do Deutsche Banku Polska. Promocyjna oferta „Taniej być nie może” pozwala na pozyskanie dodatkowych pieniędzy ze specjalnie obniżonym oprocentowaniem na okres do 7 lat. Z niższego oprocentowania mogą skorzystać klienci, którzy chcą pożyczyć do 50 tys. zł. Bank pobiera prowizję w wysokości 5 proc., ale nie oczekuje wykupienia ubezpieczenia. Oprocentowanie nominalne kredytu wyniesie 7,99 proc.

Najtańsze kredyty gotówkowe na 8 lat

W przypadku kredytów gotówkowych na 20 000 zł zaciąganych na okres 8 lat najtańszą ofertą dysponuje Meritum Bank. W ofercie kredytu gotówkowego dla najlepszych klientów można pożyczyć pieniądze przy oprocentowaniu nominalnym 8,9 proc. Prowizja dla kredytu wynosi od 0 do 5 proc. i nie ma obowiązku wykupienia ubezpieczenia.

Najtańsze kredyty gotówkowe na 10 lat

Na 10 lat, czyli obecnie jeden z najdłuższych maksymalnych okresów kredytowania w przypadku kredytów gotówkowych, można otrzymać tani kredyt na 20 000 zł w Meritum Banku (kredyt dla najlepszych klientów) oraz Banku Pocztowym. Oferta „Kredyt Gotówkowy Raz Dwa” Banku Pocztowego dotyczy oprocentowania nominalnego 13 proc., podczas gdy najlepsi klienci Meritum banku pożyczkę mogą uzyskać z oprocentowaniem w wysokości 10,9 proc.

Emilia Kasińska