Po pożyczki dla firm z dotacjami unijnymi do Idea Banku

2014-06-23 15:18:28

Planujesz w najbliższym czasie rozwój własnego przedsiębiorstwa? Chciałbyś zainwestować, ale nie masz wystarczających środków? Sprawdź ofertę Idea Banku dotyczącą pożyczek z dotacjami unijnymi.

Kredyt ze wsparciem unijnym w Idea Banku to rewolucyjny produkt dla tych kredytobiorców, którzy pożyczony kapitał chcieliby poświęcić na rozwój działalności gospodarczej. Jest to również świetna alternatywa dla tych konsumentów, którzy jeszcze nie założyli działalności z obaw o finanse.

Kredyt dla firm z dotacjami unijnymi w Idea Banku to program idealnie skomponowany dla mikro, małych i średnich przedsięwzięć. Idea Bank przewiduje także kredyty obrotowe dla firm już istniejących, które potrzebują finansowania na bieżącą działalność. Kredyt z dotacjami unijnymi to efekt wspólnej pracy Idea Banku oraz Banku Gospodarstwa Krajowego. Jest to także alternatywa dla tych klientów, którzy nie mają szansy na finansowanie w innych instytucjach finansowych.

Jaka jest maksymalna kwota kredytu w ramach wsparcia w Idea Banku? Otóż maksymalna suma finansowania to aż 350 000 w województwie dolnośląskim. Jeżeli chodzi o kredyt obrotowy, to bank oferuje finansowanie w kwocie aż do 250 000 złotych.

Osoby, które są wstępnie zainteresowane ofertą, mogą złożyć wniosek o finansowanie poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie Idea Banku. Wystarczy podać kwotę kredytu, czas spłaty oraz cel kredytu. Następnie system wymusi na nas podanie naszych danych osobowych. W ciągu 24 godzin powinien skontaktować się z nami doradca bankowy celem ustalenia terminu spotkania. Oferta Idea Banku to nie tylko mniejsze koszty, ale również szerszy wachlarz potencjalnych zabezpieczeń, zdecydowanie wyższa kwota finansowania oraz zachęta do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Po finansowanie można zgłosić się do dowolnej placówki bankowej. Co do warunków spłaty, to osoby zainteresowane mogą liczyć na zerową prowizję i oprocentowanie na poziomie około 4 proc. Maksymalna kwota finansowania zależy od województwa. Im solidniejsze zabezpieczenie tym większą kwotę konsument może uzyskać z ramienia banku.

Renata Grochowska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam