Który bank udzieli kredytu gotówkowego na 150 000 zł?

2014-04-21 13:49:00

Zaciągając kredyt gotówkowy, można otrzymać nawet 150 000 zł. Jaki bank udzieli najtańszej pożyczki na taką kwotę?

Rosnące zainteresowanie kredytami gotówkowymi sprawia, że banki chętnie rozbudowują ofertę tych produktów. Wsparcie finansowe na dowolny cel coraz częściej wiąże się z uproszczonymi procedurami przyznawania. Kredyt gotówkowy można zaciągnąć nawet na 10 lat. Minimalna wartość zobowiązania to kilkaset złotych. Wysoka kwota jest dostępna jedynie dla klientów z dobrą zdolnością kredytową lub dysponujących zabezpieczeniem pożyczki.

Gdzie po pożyczkę na 150 000 zł?

Jedną z ciekawszych ofert kredytu gotówkowego na 150 000 zł dysponuje ING Bank Śląski. Starając się o sumy powyżej 50 000 zł, klienci banku mogą skorzystać z produktu „Pożyczka Premium”. Maksymalna możliwa do uzyskania w ten sposób kwota to 160 000 zł. Oprocentowanie kredytu wynosi 8,3 proc. Od wnioskodawcy nie wymaga się spełnienia wielu formalności, ma on możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy w ciągu zaledwie 15 minut w oddziale banku lub przez bankowość online.  Warunkiem jest jednak minimalna wysokość miesięcznych dochodów pożyczkobiorcy - 5 000 zł. Klienci banku, którzy korzystają w instytucji z rachunku osobistego, nie muszą przedstawiać dokumentów potwierdzających zarobki, jeśli od 3 miesięcy na ich konto wpływają dochody z umowy o pracę, emerytury lub rent, kontraktów menedżerskich opiewające na wymienioną kwotę. Dostarczenie dokumentów o uzyskiwanych dochodach zapewnia możliwość skorzystania z oferty przy szerokiej gamie honorowanych sposobów zarobkowania, ponieważ ING Bank Śląski kieruje „Pożyczkę Premium” również do osób zatrudnionych na umowę na czas nieokreślony, wykonujących osobistą działalność w tym bez prowadzenia działalności gospodarczej, a uzyskujących dochody z umów o dzieło, zlecenie lub innych umów cywilnoprawnych. Do atutów omawianej pożyczki zaliczyć należy nienaliczanie prowizji oraz brak obowiązkowego ubezpieczenia kredytu. Bank zapewnia jednak możliwość skorzystania z ubezpieczenia spłaty zobowiązania. Klienci mogą swobodnie ustalić termin rat kredytowych. Maksymalny okres kredytowania to 8 lat.

Oferty promocyjne do 150 000 zł

Pożyczkę na 150 000 zł na promocyjnych warunkach można otrzymać w PKO BP. „Mini Ratka - Oferta Promocyjna z Zabezpieczeniem” to dodatkowe pieniądze, które poza placówkami instytucji można pozyskać przez Internet, telefon. Pożyczka jest oprocentowana na 8,88 proc., a bank pobiera prowizję w wysokości 6 proc. Od klienta nie wymaga się wykupienia ubezpieczenia do kredytu, ale zobowiązanie powinno zostać zabezpieczone na aktywach płynnych.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam