Kredyty gotówkowe VIP: dla lekarzy, marynarzy, policjantów...

2014-02-28 18:00:00

Kredyty gotówkowe VIP przeznaczone są dla lekarzy, marynarzy, policjantów oraz innych osób, wykonujących zawody zaufania publicznego. Jakie warunki należy spełnić, by z preferencyjnych kredytów skorzystać?

Kredyt gotówkowy VIP dedykowany jest klientom z konkretnego sektora gospodarki, zwłaszcza specjalistom i wolnym zawodom. Do tego grona zalicza się m.in. lekarzy, weterynarzy i prawników.

Sprawdź także: Które zawody uprawniają do tańszych kredytów?

Każdy bank preferuje dość podobną grupę odbiorców, do których kieruje preferencyjne oferty pożyczek - podobne są też zwykle zasady ich przyznawania. Wymienieni profesjonaliści wyróżniają się stabilnymi i dość wysokimi zarobkami oraz zaufaniem publicznym. To profesje cieszące się poważaniem, a podjęta w tym zakresie praca jest zazwyczaj stała i zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku pracy.

Pożyczysz taniej i łatwiej

Kredyty gotówkowe dla lekarzy oraz innych profesjonalistów dostępne są niemal w każdym banku. Różnice występują w oprocentowaniu i prowizji. Warto sprawdzić, czy konkretny bank wpisał określony zawód na listę VIP. Instytucje finansowe mają bowiem różne oczekiwania i preferencje wobec klientów VIP. Istotne są przy tym: zdolność kredytowa, okres prowadzenia działalności lub stopień specjalizacji, zaś w przypadku nauczycieli - awans zawodowy.

Bez zaświadczeń!

Kredyty gotówkowe dla lekarzy, prawników, policjantów czy księgowych cieszą się powodzeniem, gdyż konsument traktowany jest indywidualnie, a pieniądze przyznawane są mu zwykle bez zbędnych formalności. Zazwyczaj nie potrzebna żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczy legitymacja służbowa lub dyplom potwierdzający uprawnienia do wykonywania zawodu. Kredyt realizowany jest szybko, aby klient nie oczekiwał na gotówkę i był zadowolony z pracy banku.

Dokąd po kredyt VIP?

Deutsche Bank oferuje kredyty gotówkowe dla lekarzy oraz innych uznanych zawodów. Kwota kredytu sięga nawet 150 tys. zł. Niepotrzebne są żadne zabezpieczenia. Raty są równe i stosunkowo niskie - ze względu na korzystne oprocentowanie. Bank daje również możliwość konsolidacji kredytów zaciągniętych w innych bankach.

Kasie Stefczyka klient VIP może wziąć pożyczkę na kwotę od 10 do 600 tys. zł. Może ją spożytkować na dowolny cel i oddać w terminie 120 miesięcy. Oferta dotyczy nie tylko uprzywilejowanych zawodów, ale również osób, które pracują na etacie co najmniej rok, oraz tych, które prowadzą małą lub średnią firmę. Zastrzeżeniem jest dochód, który przez ostatnie 3 miesiące nie mógł być niższy niż 6 tys. zł.

Jeśli klient przynależy do preferowanej grupy zawodowej, pożyczka VIP jest ciekawą propozycją.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam