Złota Hipoteka w Allianz Banku – marża nawet 1,3%

2011-01-10 14:33:29

Złota Hipoteka – promocja kredytów hipotecznych w Allianz Banku, jest kontynuowana. Aktualne preferencyjne warunki dostępne są do końca lutego br., a marże zaczynają się już od 1,3 proc., choć tylko w przypadku nieruchomości wartych miliony.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne w naszej porównywarce!

Wysokość marży zależna jest od wkładu własnego i od kwoty kredytu:

 
LTV
Kredyt do
500 000 PLN
do 80%
1,50%
ponad 80%
1,70%
Kredyt
na ponad
500 000 PLN
do 30%
1,30%
30,01% - 60%
1,40%
60,01% - 80%
1,50%
ponad 80%
1,70%


LTV, przypominamy, to stosunek wysokości kredytu do wartości zabezpieczenia (czyli nieruchomości).

Koniecznym warunkiem do skorzystania z preferencyjnego oprocentowania jest założenie w Allianz Banku konta (warunek oczywiście tylko dla tych, którzy jeszcze rachunku w tym banku nie posiadają), zasilanie go co miesiąc kwotą minimum 2 tys. PLN oraz dokonywanie miesięcznie przynajmniej trzech transakcji bezgotówkowych. Wszystkie te warunki, wraz ze spłatą rat kredytu z konta w Allianz Banku, należy spełnić co najmniej przez okres pierwszych 5 lat korzystania z promocji.

Jest także możliwość, aby nie ponieść kosztów opłaty przygotowawczej. W tym celu należy przystąpić do oferowanego wraz z kredytem ubezpieczenia grupowego na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, czasowej niezdolności do pracy, poważnego zachorowania albo utraty pracy. Opłata za ubezpieczenie jest kapitalizowana i wynosi 2 proc. za 5-letni okres ochrony.

Niezależnie od kwoty kredytu czy wartości współczynnika LTV, rzeczywiste oprocentowanie kredytu hipotecznego w Allianz Banku nie wypada przekonująco w porównaniu z innymi ofertami. Na plus natomiast należy ocenić długi okres kredytowania (nawet do 50 lat) oraz stosunkowo nietrudne do spełnienia warunki promocji.


Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam