Złota hipoteka w Allianz Banku

2010-10-07 10:16:48

Allianz Bank wprowadził do oferty kredytów hipotecznych nową, jesienną promocję ze specjalnymi warunkami dla klientów korzystający aktywnie z konta. Mają oni obecnie możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego z niskim oprocentowaniem oraz bez opłaty przygotowawczej za jego udzielenie.

W ramach promocyjnych warunków marża kredytu, niezależnie od wnioskowanej kwoty, wynosi 1, 5 proc. dla kredytów z minimum 20 proc. wkładem własnym oraz 1,7 proc. dla kredytów z wkładem własnym mniejszym niż 20 proc. lub bez wkładu własnego.
Aby skorzystać z promocyjnej obniżki marży wystarczy otworzyć konto w Allianz Banku i przez pierwszych pięć lat od daty uruchomienia kredytu zasilać je wpływami w wysokości min. 2 tys. zł dokonując jednocześnie 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.
 
Jeśli klient dodatkowo przystąpi do ubezpieczenia grupowego na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, czasowej niezdolności do pracy, poważnego zachorowania albo utraty pracy oferowanego wraz z kredytem hipotecznym nie poniesie on kosztów opłaty przygotowawczej.
Ubezpieczenie chroni klienta w trudnych sytuacjach losowych mogących spowodować problemy ze spłatą kredytu. W zależności od rodzaju zdarzenia świadczenie ubezpieczeniowe jest wypłacane jednorazowo lub miesięcznie i przeznaczane bezpośrednio na spłatę kredytu hipotecznego. Dzięki takiemu zabezpieczeniu klient, który np. stracił pracę albo zachorował, przez określony czas jest zwolniony z obowiązku płacenia rat kredytowych. Dodatkowo, niezależnie od źródła dochodu, wszyscy klienci, którzy wykupią nowe ubezpieczenie, objęci są ochroną na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku.
 
Promocja obowiązywać będzie do 30 listopada 2010 roku.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam