PKO BP wprowadza nową opcję w kantorze internetowym. Teraz wymienisz walutę przez BLIKA

2020-05-19 14:00:00

W kantorze internetowym PKO Banku Polskiego pojawiła się nowa opcja. Teraz użytkownicy mają możliwość kupienia waluty przez BLIKA. Cały proces jest bardzo prosty, a pieniądze od razu trafiają na konto.

Z kantoru internetowego  korzysta już ponad pół miliona użytkowników. Klienci mogą dokonać wymiany 11 walut o dowolnej porze dnia, również w weekendy.

W aplikacji można śledzić wykresy walutowe online oraz korzystać z alertów SMS i push w momencie, gdy kurs waluty osiągnie wyznaczony poziom. W takiej sytuacji możemy także ustawić automatyczną wymianę oraz zlecenie stałe, tak by otrzymać pieniądze we wskazany przez nas dzień.

Nowym udogodnieniem mogą cieszyć się jedynie posiadacze konta walutowego w PKO BP, ale istnieje także możliwość użycia BLIKA podpiętego do rachunku, który klienci posiadają w innym banku. Korzystanie z tej opcji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Kantor internetowy to jeden z elementów pakietu walutowego 3w1. W jego skład wchodzą również konto walutowe i karta wielowalutowa. W obliczu wznawiania połączeń międzynarodowych,  wprowadzona przez PKO Bank Polski opcja może być szczególnie przydatna w okresie wakacyjnym.

Joanna Piwko

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam