W MultiBanku kredyt on-line w 15 minut

2010-07-30 16:32:31

Zalogowani w systemie transakcyjnym klienci MuliBanku mogą poznać kwotę, jaką bank może im pożyczyć, nawet w ciągu 15 minut. Aktywni klienci banku na podstawie dotychczasowej historii współpracy mogą otrzymać od niego limit kredytowy w postaci: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub kredytu odnawialnego.

Proponowana przez bank kwota widoczna jest po zalogowaniu do systemu transakcyjnego, pod nazwą: Oferta dla Ciebie. Wysokość limitu aktualizowana jest na bieżąco, na podstawie aktywności klienta.
Aby skorzystać z oferty klient powinien wypełnić wniosek kredytowy na uproszczonym formularzu on-line. Decyzja zostanie podjęta przez bank w ciągu kilku minut. Jeśli klient podpisał wcześniej Umowę Ramową proces kredytowy finalizuje jednym kliknięciem w serwisie transakcyjnym. A pieniądze w ramach kredytu gotówkowego przelewane są na jego konto w ciągu następnych kilku minut. W pozostałych przypadkach, w celu podpisania umowy bank zaproponuje wizytę w Centrum Usług Finansowych lub prześle dokumenty za pośrednictwem kuriera.
 
Umowa Ramowa to umowa o świadczenie usług bankowych. Zawierana jest jednorazowo z klientem w placówce MultiBanku lub korespondencyjnie. Umożliwia korzystanie z wybranych rachunków, produktów kredytowych i depozytowych bez konieczności zawierania dodatkowych umów.
 
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl