Klienci ING mogą skorzystać z karty Visa Infinite i uzyskać wygodę i pełną swobodę finansową

2020-01-24 14:33:52

Karta Visy przeznaczona jest dla klientów Private Banking i Wealth Management, czyli opcja ta dostępna jest tylko dla najzamożniejszych osób.

Oferta Private Banking i Wealth Management jest dostępna jedynie dla klientów, którzy posiadają w banku aktywa w kwocie min. 1 mln zł lub zainwestowaną kwotę min. 200 tys. zł, nie jest to więc coś dostępnego dla przeciętnego Polaka. Na takich klientów czekają specjalne oferty, jedną z nich jest karta Visa Infinite.Dzięki niej klient zdobywa dostęp do gotówki na całym świecie oraz pakiety dodatkowe, gwarantujące bezpieczeństwo i ułatwiające podróżowanie.

W ramach karty oferowanej przez ING klient otrzymuje także:

  • Priority Pass, czyli nielimitowane, bezpłatne wejścia do saloników wypoczynkowych na lotniskach na całym świecie, wraz z 20 wejściami na rok dla osoby towarzyszącej;
  • Pakiet ubezpieczeń podróżnych, obejmujących zarówno koszty leczenia, jak i koszty transportu do niebagatelnej kwoty w wysokości 3 mln euro, OC w podróży, assistance podróżny, NNW, ubezpieczenie na wypadek opóźnienia lub utraty bagażu oraz ubezpieczenie od rezygnacji z zaplanowanej imprezy bądź zakupionego biletu;
  • Program ING Concierge, który oferuje pomoc specjalistów banku w codziennych sprawach, infolinia czynna jest całą dobę.
Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam