Visa wyda kartę dla użytkowników programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless

2020-02-21 16:19:40

Visa, jeden z największych globalnych wydawców kart płatniczych, nawiązała współpracę z międzynarodową siecią hoteli Accor. Nowy produkt skierowany jest przede wszystkim do członków programu lojalnościowego Accor.

Visa, jeden z największych globalnych wydawców kart płatniczych, nawiązała współpracę z międzynarodową siecią hoteli Accor. Nowy produkt skierowany jest przede wszystkim do członków programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless. Sama karta ma łączyć w sobie zarówno benefity wynikające z programu ALL, jak i funkcje wynikające z faktu, że jest to karta płatnicza. Będzie ona bowiem honorowana wszędzie tam, gdzie honorowane są płatności przy użyciu Visy. Dodatkowo użytkownicy karty będą mogli zdobyć dodatkowe punkty lojalnościowe oraz dopasowane do preferencji nagrody.

Accor to sieć hoteli, do której należą takie marki jak Raffles, Fairmont, Sofitel, Banyan Tree, Mondrian czy Delano, 5000 obiektów w ponad setce krajów a z programu lojalnościowego ALL korzysta ponad 64 milionów klientów.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam