Ubezpiecz się na życie z Kredyt Bankiem

2012-03-13 13:08:39

Wszystkich klientów, którzy od 12 marca zamierzają skorzystać z oferty kredytu hipotecznego w Kredyt Banku czeka miła niespodzianka. Dla osób, które wykupią ubezpieczenie na życie w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Warta S.A bank proponuje prowizję 0% za udzielenie kredytu oraz marżę niższa o 0,2 p.p.

Wiosna to czas odświeżenia starych ofert, dlatego Kredyt Bank uatrakcyjnia swoją propozycję dla klientów zamierzających zaciągnąć: kredyt mieszkaniowy, kredyt z dopłatami „ Rodzina na swoim” oraz kredyt konsolidacyjny – hipoteczny, przeznaczony na spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku.

Od 12 marca bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytów hipotecznych od wszystkich klientów, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia na życie. To nie koniec dobrych informacji, składka na ubezpieczenie będzie teraz wynosiła 0,029% kwoty kredytu i w miarę spłaty kredytu i spadku salda zadłużenia będzie zmniejszana.

Dodatkowo, dla wszystkich produktów hipotecznych Kredyt Bank zaproponował obniżkę marży. Zmiana będzie mogła wynieść nawet 0,5 p.p. :

• 0,1 p.p. za otwarcie lub posiadanie rachunku osobistego Ekstrakonto Plus
• 0,1 p.p. za otwarcie lub posiadanie karty kredytowej lub debetowej
• 0,2 p.p. za przystąpienie do Umowy ubezpieczenia na życie zawartej pomiędzy Kredyt Bankiem a TUnŻ Warta S.A.
• 0,1 p.p. za przystąpienie do Umowy ubezpieczenia od utraty pracy/upadłości, czasowej niezdolności do pracy oraz assistance

Na korzystniejszy poziom marż kredytów hipotecznych wpływa także zmiana w siatce marż. Dzięki temu kredyty hipoteczne będą dostępne dla większej grupy klientów, którzy chcą w ten sposób sfinansować zakup czterech ścian. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam