Tylko do końca stycznia 2012 r. po kredyt konsolidacyjny do Getin Banku

2011-11-04 15:51:49

Do 31 stycznia 2012 r. mają czas osoby, które zapragną skorzystać z nowego kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku. Sięgnięcie po ten produkt sprawi, że będą oni mogli obniżyć stawkę oprocentowania zaciągniętych zobowiązań o 1 punkt proc. Przede wszystkim jednak kredyt konsolidacyjny przyniesie ulgę natury psychologicznej - zredukuje bowiem kilka pożyczek do jednego zadłużenia wobec tylko jednej instytucji finansowej.

Uporządkować finanse osobiste – to wyzwanie, któremu warto sprostać niezależnie od pory roku i miejsca pobytu, a także tego, czy jesteśmy w trakcie wykonywania pilnych czynności czy też na urlopie. Najważniejszym elementem takiego porządkowania powinno być pozbycie się długów, a jeśli jest to niemożliwe, to przynajmniej ich zredukowanie.

Zmaganie się bowiem z jednym zobowiązaniem kredytowym jest bowiem na ogół prostsze niż z dwoma lub trzema, w szczególności, gdy skoncentrowane zadłużenia zostaną rozłożone na dłuższy czas. Wówczas wysokość raty zmniejszy się, przez co stanie się ona łatwiejsza do spłacenia. Temu właśnie służy kredyt konsolidacyjny, czego potwierdzeniem jest niniejsze przykładowe zestawienie:

 

Ile można zyskać, konsolidując zadłużenie?
kredyt nr 1
 
kredyt nr 2
Parametr
Wartość
 
Parametr
Wartość
Rodzaj kredytu
kredyt samochodowy
1
Rodzaj kredytu
kredyt gotówkowy
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
15 tys. PLN
2
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
5 tys. PLN
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
15.00 %
3
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
20.00 %
Liczba miesięcy do końca spłaty
15
4
Liczba miesięcy do końca spłaty
10
Wysokość płaconej raty
1 300 PLN
5
Wysokość płaconej raty
650 PLN
po skonsolidowaniu ich do kredytu z oprocentowaniem 10% rozłożonym na 20 rat, to:
Wysokość raty po konsolidacji kredytów:
1 089.80 PLN
Kwota, o którą zmniejszy się suma miesięcznych zobowiązań:
860.20 PLN
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl


Wybór produktu Getin Banku pozwala zmniejszyć oprocentowanie kredytu o 1 punkt procentowy w stosunku do aktualnego oprocentowania kredytu, a ponadto skutkuje tym, że taki kredytobiorca otrzyma w ramach dodatkowej pożyczki do 2 tys. zł. Kwota w takiej wysokości będzie bowiem przyznana przed tegorocznymi świętami bożonarodzeniowymi tym osobom, które zaciągnęły kredyt w innym banku.

Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku to aż 100 tys. zł, a raty można rozłożyć na okres do 96 miesięcy. Bankowcy z Getin Banku zapewniają, że ich propozycja wiąże się z minimum formalności (dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach i umowa kredytowa aktualnego kredytu) oraz obiecują, że na wszystkich chętnych czeka szybka decyzja kredytowa.

Aby ubiegać się o taki kredyt, należy spełniać kilka warunków: mieć polskie obywatelstwo lub kartę pobytu (w przypadku obcokrajowców), stałe lub czasowe zameldowanie oraz być osobą pełnoletnią. Szczegółowe informacje o tej ofercie udzielają pracownicy Getin Banku poprzez różne kanały komunikacyjne – stronę internetową, infolinię oraz w trakcie fizycznej wizyty klienta w oddziale.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam