Tańszy kredyt hipoteczny w Polbanku

2010-10-15 09:34:22

Polbank to już kolejny bank, który postanowił przyłączyć się do jesiennej ofensywy kredytowej. Dla kredytobiorców oznacza to między innymi niższe marże i mniejszy minimalny pułap wkładu własnego.

Zmiany w kredytach hipotecznych Polbanku to przede wszystkim obniżka marż o od 0,1 do 0,4 pkt proc., minimalny wkład własny na poziomie 10 proc. wartości nieruchomości (wobec wcześniejszych 20 proc., natomiast przy LTV wyższym niż 80 proc. wymagane jest oczywiście ubezpieczenie wkładu własnego – 3 proc. brakującej kwoty, pobierane za 3 lata z góry).
 
Przedłużone zostały także do 30 listopada 2 promocje: polegająca na obniżce marży kredytu o 1 pkt proc. w przypadku, gdy wynagrodzenie klienta wpływa na konto w Polbanku oraz na braku opłaty za wycenę nieruchomości (kredyty w euro i złotych).
 
Kolejną zmianą jest obniżka prowizji za udzielenie kredytu dla tych klientów, którzy zdecydują się na wykupienie w banku ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy oraz ubezpieczenia na życie w ERGO Hestia. Jest także możliwa zamiana całości lub części prowizji na roczną składkę któregoś (lub obu) z tych ubezpieczeń.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam