Tańsze zakupy w banku

2010-09-02 14:01:02

Dzięki posiadaniu konta w niektórych bankach można dokonywać tańszych zakupów na specjalnych platformach handlowych. Tak, pasaże zakupowe to nie tylko domena tradycyjnych portali internetowych.

Niektóre instytucje, takie jak np. ING (program „bankujesz-kupujesz”) proponują swoim klientom specjalne zniżki na artykuły, które zakupi posiadacz rachunku w pasażu handlowym banku. We wspomnianym programie „bankujesz-kupujesz” dokonywanie zakupów możliwe jest tylko dla posiadaczy konta w banku ING z dostępem do bankowości Online. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie odpowiedniej ilości punktów premiowych otrzymanych w zamian za skorzystanie z określonych produktów banku. Niestety nie wszystkie operacje bankowe przyniosą zdobycz punktową (np. przelewy bankowe nie są generatorem punktów do pasażu, ale bezgotówkowe płatności kartą są).

Millennium Bank również posiada market online, ale nie proponuje on tak okazyjnych zakupów, jak ING. Transakcję może za to wykonać osoba, która nie posiada rachunku w Millennium!

Przeczytaj również artykuł - Konta dla specjalnych grup klientów.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam