Tańsze pożyczki z banku BPH? Tak, to "Program dla profesjonalistów"

2011-08-04 15:30:53

Podczas gdy młodzież szkolna i studenci (niektórzy) odpoczywają w najlepsze ich rodzice i starsi koledzy, którzy mają zatrudnienie, pracują „pełną parą”. Niektórych z nich (tzw. profesjonalistom) Bank BPH postanowił wyróżnić, pożyczając im pieniądze na korzystniejszych niż dotąd warunkach. Promocyjna oferta obejmująca limit w saldzie debetowym, karty kredytowe oraz kredyty gotówkowe potrwa do końca tego roku.

  Kogo BPH nazywa profesjonalistą?

Wszyscy chcemy być docenieni, a niemal każdy z nas pragnie być ponadto uznany za profesjonalistę. Na takie miano zasługują osoby posiadające szeroką wiedzę i doświadczenie z danej dziedziny. Wśród synonimów dla tego wyrazu wymienia się takie jak: fachowiec, specjalista, ekspert czy zawodowiec. Takimi komplementami można obdarzyć przedstawiciela niemal wszystkich zawodów.
 
Ale dla bankowców z BPH profesjonalistami są tylko osoby wykonujące tzw. wolny zawód. Do takiej profesji zalicza się m.in. lekarzy (również weterynarzy), prawników, architektów, farmaceutów i księgowych, a także nauczycieli, tłumaczy, pielęgniarki oraz psychologów. W grupie „profesjonalistów” nie mogło też zabraknąć finansistów: maklerów, doradców inwestycyjnych, brokerów i agentów ubezpieczeniowych.
 
Przed osobami chcącymi skorzystać z poniższej oferty postawiono warunek: muszą przedstawić w banku potwierdzenie wykonywania wolnego zawodu - odpowiednią legitymację zawodową lub wpis do ewidencji konkretnej izby np. lekarskiej. Dodatkowo osoby prowadzące działalność gospodarczą zobligowane są przedłożyć stosowne dokumenty.

Jakie korzyści daje „Program dla Profesjonalistów”?

Odpowiedź na to pytanie znajduje się w tabelce:

„Program dla Profesjonalistów” w BPH
Produkt
Korzyść
Kredyt gotówkowy
kredyt konsolidacyjny
0% prowizji za przyznanie kredytu
Limit w saldzie debetowym
W pierwszym roku trwania umowy brak opłat za przyznanie limitu
Karty kredytowe
MasterCard Gold (Autoplus, Bonus) – brak opłaty za wydanie karty,
- MasterCard Gold (Komfort) –brak opłaty za wydanie karty; próg transakcji bezgotówkowych, uprawniających do zwrotu rocznej opłaty za udostępnienie i obsługę karty, obniżony w pierwszym roku trwania umowy do 12 tys. rocznie.
źródło: Porównywarka finansowa Comperia.pl na podstawie danych BPH

Jak zeń skorzystać?

Klienci zainteresowani ofertą powinni udać się do wybranego oddziału bądź do jednej z placówek partnerskich Banku BPH. Ewentualnie mogą zadzwonić na infolinię. Oferta obowiązuje do 31 grudnia tego roku.
 
Comperia.pl

 

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam