Tańsze kredyty hipoteczne w Citi Handlowy

2010-03-02 10:50:33

Od 1 marca do 30 kwietnia potrwa specjalna promocja Citi Handlowy na kredyt hipoteczny na gotową nieruchomość. Klienci mogą ubiegać się o specjalny kredyt, w którym zwolnieni będą z opłat za wpis hipoteki do księgi wieczystej, prowizji za udzielenie kredytu oraz wyceny nieruchomości.

W kredytach hipotecznych Citi Handlowy postawił na złotówkę. Kredyt hipoteczny w ofercie promocyjnej udzielany jest na gotową nieruchomość, czyli inwestycję odebraną lub nieruchomość z rynku wtórnego na kwoty powyżej 80 tys. złotych.
Marża kredytu hipotecznego może wynieść od 1,1 proc. do 3,5 proc. Jej wysokość uzależniona jest m.in. od wysokości LTV (stosunku wysokości kredytu do wartości nieruchomości), oraz aktywności klienta na innych produktach w Citi Handlowy.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy udzielany jest do 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 30 lat. Minimalny miesięczny dochód netto przynajmniej jednego z wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny musi wynosić co najmniej 3 tys. zł.

Więcej o Citibanku przeczytasz tutaj>>

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam