Świąteczny kredyt gotówkowy w BPH

2010-11-30 15:31:24

Bank BPH oferuje klientom kredyt gotówkowy na sfinansowanie świątecznych wydatków. Pod hasłem Na Święta chcę podarować swoim bliskim więcej proponuje nie najtańszy, acz niepozbawiony zalet produkt.

 

BPH udzieli kredytu gotówkowego nawet na kwotę 60 tys. PLN, na okres od 6 miesięcy aż do 8 lat, nie zawsze będzie potrzebować zaświadczenia klienta o zarobkach.
 
Bank oprocentowanie przykładowej pożyczki na kwotę 8 tys. zł, bez opcji ubezpieczenia, spłacanej w 12 miesięcznych ratach ustalił na 30,3 – 33,7 proc. (ostateczna wartość zależy od oszacowanej zdolności kredytowej). Jest ono zatem wysokie w porównaniu do ofert innych banków (na jednej racie można by oszczędzić w kilku instytucjach co najmniej 30 - 40 PLN).
 
Ofertę kredytu w BPH cechuje natomiast także kilka walorów – obok sporej elastyczności zaproponowanej klientowi (m.in. wybór dnia spłaty raty) jest to też jedna z naprawdę nielicznych (a w niektórych przedziałach kwotowych jedyna) na polskim rynku propozycji pożyczki na tak długi okres – do 96 miesięcy. Zazwyczaj banki pożyczają najdłużej na 6 lat, już 7-letni okres spłaty proponuje niewiele instytucji.
 
Porównaj kredyty gotówkowe!
 
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam