Świąteczna Pożyczka Ekspresowa z niższym oprocentowaniem

2012-03-29 12:08:11

Do końca marca w Banku Pekao SA klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi bank obniżył oprocentowanie Pożyczki Ekspresowej, która jest jednym z głównych produktów Pekao. Oferta kierowana jest do stałych oraz nowych klientów banku.

Niższe o niemal jedną trzecią oprocentowanie to nie jedyne zaskoczenie, jakie czeka klientów w Banku Pekao. Dodatkowym atutem promocji jest zerowa prowizja. Pożyczkę Ekspresową można przeznaczyć na dowolny cel, maksymalna kwota o jaką można wnioskować wynosi 150 tys. zł (ubezpieczenie nie jest obowiązkowe).

Okres na jaki udzielana jest pożyczka może wynieść 72 miesiące dla dotychczasowych klientów, bądź 60 miesięcy w przypadku nowych użytkowników. Ponadto, jeśli klient banku ma stałe wpływy dochodów na konto, nie potrzebuje żadnych dodatkowych zaświadczeń, poza dowodem osobistym. W innym przypadku klienci powinni zabrać dokumenty, które potwierdzają wysokość i źródło dochodów.

Zanim udamy się do placówki banku, możemy w domu sprawdzić ile wyniesie nas miesięczna rata. Wchodząc na stronę internetową pożyczki gotówkowej Banku Pekao, klient może skorzystać z darmowego kalkulatora , który po wprowadzeniu kwoty kredytu oraz okresu kredytowania wyliczy wysokość miesięcznej raty. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam