Słoneczna hipoteka w Allianz Banku

2010-07-19 13:06:09

Osoby, które złożą wniosek o kredyt hipoteczny między 15.07 a 17.09 mogą liczyć na promocyjne warunki, a przede wszystkim niższą marżę nawet o 2,1 %. Aby skorzystać z oferty trzeba też spełnić kilka warunków.

Obniżona marża to 1,3 proc. dla kredytów z wkładem własnym na poziomie minimum 20 proc. lub 1,5% dla kredytów o niższym wkładzie własnym lub bez wkładu własnego. Korzystne warunki obowiązują, jeśli klient ma lub założy w Allianz Banku konto i będzie je utrzymywał przez cały korzystania z warunków promocyjnych. Klient musi zasilać konto miesięcznymi wpływami w wysokości minimum 2 000 PLN oraz wykonywać przynajmniej 3 operacje bezgotówkowe w miesiącu. Konieczne jest przystąpienie do ubezpieczenia na życie za pośrednictwem Allianz Banku w ramach umowy z TUiR Allianz.

 
Allianz Bank oferuje kredyty hipoteczne na okres do 50 lat i do 105% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu. Kredyt hipoteczny można przeznaczyć m.in. na zakup mieszkania, budowę domu, remont nieruchomości, zakup działki budowlanej oraz wykup lokalu. Allianz Bank oferuje też kredytobiorcom darmowe ubezpieczenie nieruchomości przez pierwszy rok a przy budowie domu umożliwia skorzystania z karencji w spłacie kapitału w trakcie budowy do 36 miesięcy i nie wymaga rozliczania się z etapów budowy za pomocą faktur.  Dodatkowo w ramach oferty „Kredyt hipoteczny z malejącą marżą” istnieje możliwość stopniowego obniżania marży kredytu w trakcie okresu kredytowania.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam