Siódma w tym roku obniżka marż kredytów hipotecznych w BOŚ Banku

2010-10-06 10:47:36

Bank Ochrony Środowiska zdecydował się na kolejną w tym roku obniżkę cen kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych. Nowa promocja gwarantuje niższe marże oraz brak prowizji przygotowawczej. Nowe warunki dotyczą kredytów w złotych i euro.

Dla kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych w złotych i o wartości wyższej niż 150 tys. zł bank obniża marżę o 0,3 pkt. proc. od stawek standardowych. Przy udzielaniu takich kredytów nie będzie także pobierał prowizji przygotowawczej. Dla zobowiązań o wartości przekraczającej 300 tys. zł, ale zaciąganych w euro, marża zostaje obniżona o 0,25 pkt. proc. w stosunku do standardowej oferty. Również w takim przypadku BOŚ rezygnuje z pobierania prowizji przygotowawczej, która standardowo wynosi 1,5 proc. Oferta skierowana jest do klientów, którzy posiadają już lub otworzą w BOŚ Banku rachunek osobisty i zadeklarują miesięczne wpływy na niego w wysokości nie mniejszej niż 2 tys. zł, a także będą z tego rachunku aktywnie korzystać. Wśród warunków znajduje się m.in. ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.

Bank, oprócz ciekawych warunków dla kredytów hipotecznych, oferuje również Konto bez Kantów z Programem Premiowym oraz Lokatę 20-dniową na 6 proc. Nowe konto daje możliwość korzystania z darmowej bankowości elektronicznej, bezprowizyjnych wypłat z obcych bankomatów oraz wszystkich podstawowych usług płatniczych bezpłatnie, a aktywnym posiadaczom gwarantuje efektywne zarabianie za wykonywane operacje – nawet do 60 zł miesięcznie (720 zł rocznie). Nowy depozyt ma natomiast charakter odnawialny, co oznacza, że co 20 dni można bez utraty odsetek wybierać z niego pieniądze. Lokatę można założyć do 30 listopada i przedłużać przez rok.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl