Santander wprowadza nowe opcje w bankowości mobilnej i internetowej

2020-05-25 13:05:00

Wygoda obsługi i przejrzystość – na to postawił bank, ulepszając swoje aplikacje Santander mobile i Santander internet. Jednak nie tylko szata graficzna uległa zmianie. Użytkownicy mogą skorzystać z nowych udogodnień.

Klienci Santandera, który zarządzają swoją bankowością przez telefon zmiany dostrzegą już na pierwszy rzut oka. Bank ulepszył nieco rozmieszczenie menu, deklarując troskę o szybszy i wygodniejszy dostęp do funkcji aplikacji.

Jednak to, co może zainteresować użytkowników najbardziej, to możliwość dokonania przelewów walutowych. Od teraz klienci mogą wysyłać przewalutowane środki do dowolnej osoby, także poza Unią Europejską. Do 30 listopada obowiązuje również promocja „Kantor Santander 24/7”, w ramach której walutę można wymienić przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Z kolei użytkownicy aplikacji Santander internet oprócz nowego wyglądu strony, mogą cieszyć się kolejną opcją – aplikacja pozwoli im szybciej zmienić maksymalny limit przelewu (standardowy wynosi 65 tysięcy złotych). Aby zwiększyć kwotę wystarczy zajrzeć do zakładki „Limity przelewów” w ustawieniach.

Santander planuje już wkrótce wprowadzenie kolejnej możliwości online – założenie konta dla dzieci, które ukończyły 13. rok życia. Dziecko otrzyma dostęp zarówno do Santander internet, jak i Santander mobile.

Joanna Piwko

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam